81933.mse104 (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő sajnos többszöri megkeresésemre sem reagált.Nem utalta el a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2.20-án nyertem meg az aukciót.Sok mailt írtam, de a mai napig nem kaptam meg a számlaszámot ahova utalhattam volna. Írtam sms-t a megadott számra, de nem jött arra sem válasz :( Pedig nagyon szerettem volna ezt a felsőt...Eltelt egy hónap, de semmi Igy nem ajánlom az eladót Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
359854.pearl88 (55) (Eladó)
Pozitív
2008.01.31. 17:41:37
49008854
Megbízható, gyors, kedves vásárló! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! ++++AJÁNLOM++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
249327.Niki75 (266) (Eladó)
Pozitív
2008.01.27. 21:10:02
49267656
Kedves, rugalmas vevő, csak ajánlhatom másnak is, gyors fizető-korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok, korrekt, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok, korrekt, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden probléma mentes.Pontos, megbizható Vaterás. Szeretettel ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus, korrekt vevő. A ruci úton van. Köszönöm a türelmet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Szuper vaterás,mindenkinek ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható partner! Ajánlom másoknak is és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható partner! Ajánlom másoknak is és köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RUHAGALERIA2 (155) (Eladó)
Pozitív
2007.09.17. 09:36:04
33266180
Minden rendben ment.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
400928.liliom05_v (844) (Eladó)
Negatív
2006.08.22. 16:47:27
10258564
Sajnos a vevő hetekig váratott,és haladékot kért,végül elérhetetlen lett,emailre nem válaszolt és nem fizette ki a megvásárolt árut.
Sajnálom.
Másik fél: Végül kifizettem, és az árut is megkaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
