830971.dalmatians_a (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves mindenkinek tudom ajánlani :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő azt állítja, hogy nem ő licitált, nem tud erről semmit, nem is nagyon érdekli az sem, ha más licitálgat az ő nevében. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő azt állítja, hogy nem ő licitált.VipTechnika (5528) (Eladó)
Pozitív
2010.03.26. 10:16:19
164037910
Minden ok, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem valósult meg az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Aktualitását vesztetteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Leütötte villámáron kérdezés nélkül annak ellenére, hogy "nincs pénze" a vásárláshoz. Csere árut ajánlott amit nem kértem mert nem is úgy hirdettem. Én nem ajánlom, remélem más nem jár így.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.332271.antal1 (2287) (Eladó)
Semleges
2009.10.12. 12:54:09
154549093
Véletlen licitálás volt, de amúgy minden ok, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlen licitálásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
653125.lafontaine69 (346) (Eladó)
Semleges
2009.09.12. 16:08:06
150493356
Egy másik termékemre cserére után érdeklődött, aminél még több nyitott kérdés volt, majd a válaszom ellenére erre licitált, de nem tudtunk megeggyezni. Felelőtlenül licitálgat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Indiana777_a (234) (Eladó)
Semleges
2009.06.01. 15:29:46
146018306
nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.KISMISI08 (1694) (Eladó)
Pozitív
2009.05.11. 05:38:18
146302788
Minden rendben zajlott. Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de előbb kérdezni kell a termékkel kapcsolatban, majd leütni. Remélem legközelebb sikeres lesz a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szerszamwebaruhaz (351) (Eladó)
Pozitív
2009.04.29. 15:03:52
146120581
A tranzakció sikeres volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.telefonmagus (3732) (Eladó)
Pozitív
2009.04.20. 10:53:07
145747634
Nagyon szimpatikus, és remek partner! Mindenkinek bátran ajánlom. Köszönöm a bizalmát
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kawataki (2074) (Eladó)
Semleges
2009.03.19. 18:58:30
120285232
A vevővel megbeszéltük, hogy jelenleg nem tudja megvenni az árut...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevővel megbeszéltük, hogy jelenleg nem tudja megvenni az árut...Ha kicsit körülményesen is ,de létrejött a tranzakció, összességében csak jót tudok mondani a vevőről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet, mert a vevő meggondolta magát. Sajnálom, hogy nem üzleteltünk. A továbbiakban sikeres üzleteket kívánok neki a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszalépett az üzlettől.