831250.zsumi76_v (8) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
1115414.tundeujruha (321) (Eladó)
Pozitív
2010.03.24. 12:55:09
163303411
Kedves, gyors, korrekt vásárló. Köszönöm a vásárlást, és remélem találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevőt először emailban kerestem meg, nem válaszolt, majd telefonon kerestem, amikor letagadta hogy licitált volna. Utána azonban mégis visszahívott bennünket, érdeklődött a bútor állapota felől és ígért egy visszahívást amelyben a személyes találkozó időpontját egyeztettük volna, de ezt nem tette meg. Ezután már a telefonhívásainkat sem vette fel. A kezdetektől fogva inkorrekt volt a viselkedése, megbízhatatlan, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Érdeklődött egy bőrdzseki iránt,ezzel szemben nem azt ütötte le,hanem ezt az olcsó árút.Jelentkezett,hogy a bőrdzseki érdekelné.Mondtam ez így nem fog menni,nem vagyok hajlandó megkerülni a vaterát,mert tilos.Üsse le a dzsekit.Nem volt hajlandó.Azt mondta nem,veszi meg.Kértem akkor maradjunk a leütött árúnál,fizesse ki,de azt sem volt hajlandó.Felháborodott,hogy miért kéne neki bármit is venni tőlem,útszéli stílusban reagált.Hónapokat vártam,inkorrekt és szabálytalan.
Másik fél: Csak negativ, érdemes vissza nézni a negativ értékeléseit . . . Többet erről nem is irok , Minek?
HonthyHannah (87) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:16:32
155066140
Csak Pozitív!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancsibaba (2727) (Eladó)
Pozitív
2009.04.02. 14:02:20
121702113
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,minden rendben,részemről csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN VOLT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
456102.dorka22_a (364) (Eladó)
Pozitív
2009.02.14. 20:47:42
123284878
Minden rendben ment.Köszönöm.Csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yorkicsim (1232) (Eladó)
Pozitív
2009.02.13. 12:04:13
125444297
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
granturismo0 (810) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 22:33:28
112680332
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Ajánlott üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
