83166.koviko1_v (-5) felhasználó összefoglaló oldala

0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 0 0 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 6 6 adásvétel
Lakhely: Martonvásár
Regisztráció dátuma: 2006.07.24.
Utolsó belépés: 2006.10.08. 11:37
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

BulldogMusic (2172) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.10.17. 00:46:42

Termékkód

12916807

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

julcsi86_a (1) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.10.13. 22:38:08

Termékkód

12915960

Nem küldte a memóriát.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lobeszpiel (1) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.10.11. 23:26:53

Termékkód

12928851

A vevő egy héttel az aukció lejárta előtt villámáron lecsapta a terméket, de nem jelentkezett érte. Nem ajánlom senkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ghoost1_a (152) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.10.10. 22:10:16

Termékkód

12926858

A licit lezárta után megkerestem e-mailban amire közölte,hogy kell a termék. Utána jött egy e-mail,hogy csak utánvéttel kéri, ami nem is szerepelt a feltételek között. Címet nem közölt, és csak annyira futotta az e-mail,hogy nem ér rá. Azóta próbáltam keresni többször, de elérhetetlen. Igaz azóta megjött az első negatív "át nem vett csomag" értékelés. Sőt azóta meg van a második negatív is. Nem tudok várni rá úgy, hogy életjelt sem ad magáról illetve teljesen elérhetetlen minden szempontból!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő teljesen elérhetetlen. Telefonját nem veszi fel soha.
Felhasználó

BulldogMusic (2172) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.10.10. 21:01:58

Termékkód

13186676

Nem értem hogy mért kell valakinek rálicitálni egy termékre ,-ha nem gondolja komolyan a megvételét-pláne ha arra a termékre már van érvényes licitje egy másik vásárlómnak.-Hogy egy kicsit elgondolkodjon:koviko1 felhasználó-milyen az ha más veri át Őt(az előttem való eládót is becsapta)-ezért mikor már hiába hivogattam két napja hogy mikor veszi át a licittel megnyert mobiltelefont de ,-bár kicsengett mindíg mégsem vette fel 15 hívásomból egyiket sem én is megvettem egy terméket Tőle villámáron.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Már meg volt a vevőm a mobiltelefonra ,-akit koviko1 ezer forinttal túllicitált.2 napig csak hivogattam a mobilján amit nem vett fel.Végül mikor elértem nem kivánta megvenn amobilltelefont
Felhasználó

4847.zolcsi79_v (518) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.10.07. 10:14:35

Termékkód

12490251

Annak ellenére, hogy egy visszajelzése sem volt elküldtem neki utánvéttel a memóriát. Nem kellett volna. 820 Ft-ot buktam a postaköltségen. A levél visszajött, címzett ismeretlen. Emailre nem válaszolt, telefont nem vette fel csak mikor már levettem a számküldést. Azt mondta véletlenül az iskola címét adta meg ahova jár :-) Megígérte, hogy elküldi nekem a postaköltséget amit kifizettem ami persze a mai napig még nem érkezett meg. Megbízhatatlan, szavahihetetlen ember. Ne üzleteljen vele senki!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: utánvéttel elküldette egy nem létező címre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.