835376.pietro07_a (-1) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Semmire sem válaszol és negativ értékeléssel jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.321047.bczako (106) (Eladó)
Pozitív
2009.01.13. 22:03:55
114091274
A megbeszéltek szerint történt minden,korrekt megbizható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
„Nem sikerült az egyeztetés az átvételről.”?!. Az ajánlatomat válaszra sem méltatta, további emailemre sem válaszolt, telefonja kicseng, majd egy hónap után értékel?! Inkorrekt és sértő, nem tudom ajánlani.
Másik fél: Ha joltudom egyeztettünk idöpontot de nemjött össze a találka.Inkorekt az ha budapestinek átutalással kel kiegyenliteni a vételárat,ebben se tudtunk megegyezni egy találkozoban.
sqstratter (645) (Eladó)
Negatív
2009.01.09. 20:42:10
114098976
Semmi életjel, több emailt is írtam, egyikre sem jött válasz, közben persze rendszeresen belépeget a vaterára. Tipikus gerinctelen vaterás. Senkinek sem ajánlom, max tiltólistára.
Másik fél: semmilyen emailt nem kaptam,tehát nemtudtam mire válaszolni.a gerinctelent kikérem magamnak,talán az emaileket kéne megnézni hova küldted.
köszönöm a vásárlást, korrekt pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
