841542.riscii (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Babigyerek (133) (Eladó)
Pozitív
2010.02.22. 10:09:07
109522730
minden OK, kösz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Negatív
2009.02.20. 10:53:05
121803780
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Negatív
2009.02.20. 10:52:14
120083444
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Negatív
2009.02.20. 10:51:23
110986848
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Pozitív
2009.02.01. 11:23:40
110576148
Korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható Vaterás!Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Pozitív
2009.01.26. 07:10:31
108170012
Korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Pozitív
2009.01.26. 07:10:31
110576164
Korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Pozitív
2009.01.22. 08:08:21
109332631
Korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
688353.galactus79_v (25) (Eladó)
Negatív
2008.12.25. 13:24:18
109631622
Megbízhatatlan, és figyelmetlen. Leütött egy kézpénzes árút, és postai utánvéttel lett volna csak hajlandó fizetni. A tranzakció az én hibámon kívül nem ment végbe!
Másik fél: Azt hiszem azt beszéltük meg akkor egyszer amikor váltottunk egy e-mailt,hogy az árút(1500ft)(,az uti költségem pestre és vissza kb8000-90000ft))majd akkor veszem át ha Budapesten járok.Eddig,még nem jutottam fel,de mivel nem érzem,hogy hibás lennék,és ön negatívan értékelt ennek ellenére,már nem is fogok elmenni érte ha ott vagyok,ha nem.
Hát én vagyok az első értékelő. :( Nem tudok és nem is akarok semmit írni a jelen pillanatban. Majd a késöbbiekben kiderül milyen is igazán a kedves vevő. Nem tudom miért nem válaszolt leveleimre pedig Ő írt nekem elsőként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.