844781.palee83_v (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon megbizható ember.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kevesli a licitált összeget, ennyiért nem adja át a megnyert terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.470537.2Laci (347) (Vevő)
Pozitív
2009.02.11. 10:07:10
119559448
minden renben,ajálom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időpontokat rendre elhalasztotta. A 3. megbeszélt időpontban sem jelent meg, telefonra nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.179385.hori111 (231) (Eladó)
Pozitív
2009.02.05. 11:01:57
124560657
csupa++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Volt 1 kis probléma,várnikellett 1 kicsit de minden jóül végződött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a lehető legnagyobb rendben ment, korrekt eladó! Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő figyelmetlen volt,ezt elismerte ezért nem negativ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
878528.csutka05 (4) (Vevő)
Pozitív
2009.01.18. 11:33:47
120147870
Nagyon korrekt, segitőkész, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Palee83" felhasználó több emailemre sem válaszolt, kb 4-5 levelet írtam neki.Elég rugalmas vagyok szerintem, de ő még válaszra sem méltatott,pedig láttam, hogy majdhogynem nap mint nap feljött a VATERÁ-ra.Nem ajánlom senkinek. Minek licitál az aki utána nem akar fizetni, utálom az ilyen parasztokat!!!!!!
Másik fél: Valóban így volt sajnos, de önhibámon kívül. Balesetem volt így nem nagyon tudtam gépközelbe kerülni. A barátnőm szokott nézelődni anevem alatt néha, bizonyára ő ment fel nap, mint nap! Mégegyszer sajnálom hogy kellemetlenséget okoztam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
