850178.szidy88 (14) 67.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt eladó ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Leütötte a terméket, de többszöri megkeresésemre sem reagált. Komolytalan, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eltűnt az éterben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eltűnt az éterben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sikertelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.alfaromeo29 (45) (Vevő)
Semleges
2010.06.10. 21:07:31
163642250
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem is válaszolt a leütött ruhával kapcsolatban...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ismét minden rendben volt, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem válaszolt, nem küldött bankszámlaszámot, nem reagált semmire. Nem ajánlom --------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval, nem válaszolt az e-mail -ekre. Elfogadhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megnyertem az aukciót, de nem kaptam meg a ruhát már nagyon régóta!! nem is reagál a kisasszony. MEGTALÁLTAM IWIW-en, de ott sem reagál semmit... Nagyon NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm ++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Írtam néhány emilt, egyszer kaptam is ígéretet, h 1-2 nap és jelentkezik, de az azóta elküldött jó néhány levelemre sem érkezett visszajelzés, ...úgy látom másoknak sem, pedig dátum szerint azóta már volt bejelentkezve itt is. Sajnos ez így negatív...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem történt meg az adás vétel....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésemre sem reagált!Próbáltam neki e-mailen keresztül üzenni,ill. telefonon sem lehetett elérni. Szerettem volna minél előbb kifizetni a ruhát, de nem tudtam. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos semmilyen szinten nem lehet felvenni vele a kapcsolatot, 6 e-mail-t írtam, egyikre sem válaszolt. Türelmesen vártam, de a sok negatív visszajelzéséből látom, hogy felesleges. Nagyon-nagyon nagy NEGATÍV!------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.4x írtam neki, abból 1x válaszolt,azóta sem küldi az utaláshoz szükséges adatokat. Nagyon szerettem volna ezt a ruhát, de így sajnos már nem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Részünkről, ha kicsit megkésve is, de a terméket eljuttattuk a vevőnek. Megbízható partner, ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A leveleimre nem válaszol,nem jelentkezik,pedig nagyon szerettem volna ezt a felsőt,sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eleinte válaszolt az email-ekre, és ígérgetett, majd már nem is válaszolt az email-ekre, és nem is fizetett. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt hajlandó válaszolni a levelemre. Ha nem tud net közelben lenni, akkor ne vaterázzon.....Valamint nem hiszem, hogy ilyen sok idő kell, hogy megnézze a ruha méretét.Sajnálom, de így nem kell az áru...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt hajlandó válaszolni a levelemre. Ha nem tud net közelben lenni, akkor ne vaterázzon.....Valamint nem hiszem, hogy ilyen sok idő kell, hogy megnézze a ruha méretét.Sajnálom, de így nem kell az áru...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.213441.mcikk (96) (Eladó)
Negatív
2010.03.12. 10:26:20
163424379
Nem jelentkezett két hétig, felhívtam. Ígérgetett, nem utalta a készülék árát. Nem tarotta be az általa vásárlással vállalt feltételeket. Negatív. Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.anett77model (1048) (Eladó)
Semleges
2010.03.11. 14:06:59
162333898
Szimpatikus vaterás, sajnos a zord időjárás miatt nem nyílt lehetőségünk ez üzletre. Talán legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyéb okok miattA vevő többszöri megkeresésemre sem reagált.Kerestem telefonon,email-ben.Semmilyen úton nem tudtam vele kacsolatba lépni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Részemről minden rendben ment, nagyon jó partner, kialakult véleményem egyértelműen pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajanlom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok , ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kukkkapitany (125) (Eladó)
Pozitív
2010.02.25. 09:14:37
162996060
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden probléma mentesen ment! Köszönöm a vásárlást és természetesen ajánlom, megbízható! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt partner, köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1047164.LegOraMan11 (568) (Eladó)
Pozitív
2010.02.17. 17:58:52
162621022
Minden gyorsan és rendben lezajlott, remek vaterás, bátran ajánlom mindenkinek...++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1047164.LegOraMan11 (568) (Eladó)
Pozitív
2010.02.17. 17:58:52
162620901
Minden gyorsan és rendben lezajlott, remek vaterás, bátran ajánlom mindenkinek...++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás! AJánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hegemonia_a (1877) (Eladó)
Pozitív
2010.02.16. 08:11:51
159918614
Pontos, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkienk. remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút pozitív, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm ++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
