852222.arsenica (3) 63.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
diamondgirl_a (15) (Eladó)
Semleges
2012.07.28. 19:12:27
147936652
negatív nem ajánlom a vevőt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rocketdog_a (404) (Eladó)
Negatív
2011.01.11. 12:58:07
190616790
Nem tudom miért csinálja ezt?Amikor megnéztem az értékeléseit már akkor gondoltam, hogy ebből nem lesz üzlet!Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett az általa licitált termékért!Megbízhatatlan!NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, de nem tudok várni a végtelenségig. Több mint egy hónap telt el és még mindíg semmi jel az átvétellel kapcsolaben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem adtam még senkinek negatívot, ezt most is szívesen elkerültem volna! De lassan két hónapja nem sikerült a vevővel felvennem a kapcsolatot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, nagyon kedves, megbízható partner! Ajánlom másoknak is+++++++++++++++Köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.beri&viki (1209) (Eladó)
Semleges
2010.02.01. 14:00:34
158924296
először jelentkeztél aztán meg eltűntél, sajnálom hogy nem tudtunk üzletet kötni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem küldte a vételárat időben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Október 19. óta több levélváltás történt, de az áru ellenértéke nem érkezett meg. Csak ígérgette, hogy küldi.NEM való a vaterára!!! Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos több vonalon keresték a terméket és mire itt leütötték nálam, addigra a családban más megvette így lemondták a rendelést. van ilyen sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos okafogyottá vált a termék vásárlása505669.bozsokangyalka (45) (Eladó)
Semleges
2009.07.17. 21:34:33
149382960
három hét nem volt elég a vételárr rendezéséhez ami azért szomoru mert Otp minden sarkon van és oda személyessen is be lehet fizetni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Három hét kevésnek bizonyult a visszajelzéshez
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt. Teljes mértékben megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vasarlo.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment! Gyors,pontos vásárló! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő következetesen nem mond igazat, hiteget, mindig megígéri hogy utal és sohasem ér ide a pénz.Ennek már egy hónapja lassan.Azt hiszem türelmes voltam...NEM AJÁNLOM A VEVŐT!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást a gyors lebonyolítást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
