ntEscada (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos hiába vártam 1 hónapot a leütés után, úgy látszik 1 Ft-ért se kellet a termék! Emileztem többször, de csak egyszer írt vissza, aztán semmi.Csak azért nem negatívat adok mert betudom annak hogy ez lett volna az első tranzakciója és még kezdő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.665751.GOLDY8_v (127) (Eladó)
Negatív
2009.07.15. 16:51:44
148907879
13nap után sem volt hajlandó felvenni velem a kapcsolatot,ezért értékelésem negatív!!!!!!!!!!!!!!!---------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.03.11. 12:10:15
120270196
Ajánlom+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.02.07. 16:42:06
120290522
Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.02.07. 16:41:22
120291577
Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.02.07. 16:41:22
120268342
Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.02.07. 16:40:28
114968345
Korrekt, kedves partner, őszintén ajánlom !+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.02.07. 16:40:28
114969967
Korrekt, kedves partner, őszintén ajánlom !+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.670835.BlaBlaStb (119) (Eladó)
Pozitív
2009.01.16. 16:19:03
114306634
Gyors,kedves vevő,szívből ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
