8707308.Micimine (9) 69.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pozitív partner !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív partner !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.knicky576 (4451) (Eladó)
Pozitív
2016.02.18. 22:27:25
2061553910
Az adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.garazsvasar75 (1490) (Eladó)
Pozitív
2015.08.28. 13:33:00
2040505424
Megpróbállak itt a vaterán elérni, mert e-mailben lehetetlen. A kardigán árát rögtön átutaltad és időt kértél az összevárásra - ennek több, mint 5 hónapja. Azóta számtalan levelet írtam és kértem egy postacímet, sajnos egy levelemre sem érkezett válasz. :-( Csak remélem, hogy nem történt baj! A kardigánt azóta is tartogatom, ha jelentkezel és kapok címet + postaköltséget, akkor rögtön küldöm Neked, hiszen kifizetted. Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Petrenci2007 (981) (Eladó)
Negatív
2015.08.25. 07:52:32
2053641608
Nem utalta vételárat, Azt hiszem elég türelmes voltam, majdnem 5 hónap eltelt szerintem ennyi idő elég lett volna az utalásra:(( Nem ajánlom----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Petrenci2007 (981) (Eladó)
Negatív
2015.08.25. 07:52:13
2053634381
Nem utalta vételárat, Azt hiszem elég türelmes voltam, majdnem 5 hónap eltelt szerintem ennyi idő elég lett volna az utalásra:(( Nem ajánlom----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Petrenci2007 (981) (Eladó)
Negatív
2015.08.25. 07:51:54
2053613927
Nem utalta vételárat, Azt hiszem elég türelmes voltam, majdnem 5 hónap eltelt szerintem ennyi idő elég lett volna az utalásra:(( Nem ajánlom----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rollback (2295) (Eladó)
Pozitív
2015.07.25. 14:10:54
2051345291
Gyors, korrekt partner, csak ajánlani tudom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rollback (2295) (Eladó)
Pozitív
2015.07.25. 14:10:54
2051355314
Gyors, korrekt partner, csak ajánlani tudom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.snowwhite411 (148) (Eladó)
Negatív
2015.05.08. 07:40:31
2047652285
Ezer üzenet után több, mint két hónap alatt sikerült elintézni az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.snowwhite411 (148) (Eladó)
Negatív
2015.05.08. 07:39:59
2040721448
Ezer üzenet után több, mint két hónap alatt sikerült elintézni az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.snowwhite411 (148) (Eladó)
Negatív
2015.05.08. 07:39:27
2038166426
Ezer üzenet után több, mint két hónap alatt sikerült elintézni az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló. Pozitív. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2015.04.27. 11:55:57
2052747260
AZ ADÁS-VÉTEL NAGY NEHEZEN LÉTREJÖTT! A TERMÉK LEJÁRTA UTÁN AZ ADATOKAT AZONNAL KÜLDTEM, MÉG VÁLASZT SEM KAPTAM! 2X ÍRTA, DE VÁLASZT TOVÁBBRA SEM KAPTAM! 1.5 HÉT UTÁN ISMÉT ÍRTAM A KEDVES VEVŐNEK, HOGY NEM VÁROK TOVÁBB ÉS A TERMÉKET NEGATÍV ÉRTÉKELÉS UTÁN ÚJRAHIRDETEM, MIRE PÁR NAP MÚLVA JÖTT A VÁLASZ, HOGY ÉPP MOST UTALT....EDDIG EGY SORT NEM ÍRT, NEM JELENTKEZETT, MIUTÁN ÉRTÉKELTEM ÉS A TERMÉKET ÚJRAHIRDETTEM, HIRTELEN UTALT....MÉG A HIBÁS IS ÉN VOLTAM MAJDNEM, MERT Ő NEM JELENTKEZETT! NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő kapcsolatba lépett velem kb 1,5 héttel a licitzárás után, én elküldtem a szükséges adatokat az utaláshoz és a postázáshoz, de azóta sem jelenkezett a termékért. Pézt nem utalt! 3 hete zárult a licit, a hirdetésben kértem hogy 1 hét alatt rendezzük le az adás-vételt. Azt gondolom én türelmes voltam, közben volt fizetés is, megvártam azt is türelmesen! Sajnos negatív értékelés mellett újra kell indítanom a termékeket! Abszolút nem ajánlom ezt a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő kapcsolatba lépett velem kb 1,5 héttel a licitzárás után, én elküldtem a szükséges adatokat az utaláshoz és a postázáshoz, de azóta sem jelenkezett a termékért. Pézt nem utalt! 3 hete zárult a licit, a hirdetésben kértem hogy 1 hét alatt rendezzük le az adás-vételt. Azt gondolom én türelmes voltam, közben volt fizetés is, megvártam azt is türelmesen! Sajnos negatív értékelés mellett újra kell indítanom a termékeket! Abszolút nem ajánlom ezt a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő kapcsolatba lépett velem kb 1,5 héttel a licitzárás után, én elküldtem a szükséges adatokat az utaláshoz és a postázáshoz, de azóta sem jelenkezett a termékért. Pézt nem utalt! 3 hete zárult a licit, a hirdetésben kértem hogy 1 hét alatt rendezzük le az adás-vételt. Azt gondolom én türelmes voltam, közben volt fizetés is, megvártam azt is türelmesen! Sajnos negatív értékelés mellett újra kell indítanom a termékeket! Abszolút nem ajánlom ezt a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható vaterás, szívből ajánlom mindenkinek! Csupa++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cervusdama (492) (Eladó)
Negatív
2015.04.20. 06:51:32
2054565503
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cervusdama (492) (Eladó)
Negatív
2015.04.20. 06:50:56
2049178058
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szarvaskriszta (3785) (Eladó)
Pozitív
2015.04.17. 18:56:45
2054373083
Korrekt,megbízható partner csakis pozitív,ajánlom másoknak is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas vásárló. Köszönöm!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Karika1234 (708) (Eladó)
Negatív
2015.04.15. 11:40:02
2053529303
A vevő nem válaszol mailekre. Ahogy nézem az értékeléseit, nemcsak engem vert át... Sajnálom, ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elinor666 (421) (Eladó)
Pozitív
2015.04.14. 20:56:55
2055165668
A kapcsolatfelvétel csak az én részemről történt meg, így fel kellett hívnom telefonon és sms-ben küldtem el az adatokat. Az összeget kissé nehezen, de megkaptam. Az adás-vétel még nem jött létre, mert nem kaptam címet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elinor666 (421) (Eladó)
Pozitív
2015.04.14. 20:56:55
2056864208
A kapcsolatfelvétel csak az én részemről történt meg, így fel kellett hívnom telefonon és sms-ben küldtem el az adatokat. Az összeget kissé nehezen, de megkaptam. Az adás-vétel még nem jött létre, mert nem kaptam címet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elinor666 (421) (Eladó)
Pozitív
2015.04.14. 20:56:55
2056858016
A kapcsolatfelvétel csak az én részemről történt meg, így fel kellett hívnom telefonon és sms-ben küldtem el az adatokat. Az összeget kissé nehezen, de megkaptam. Az adás-vétel még nem jött létre, mert nem kaptam címet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vásárló sajnos nem fizetett 7 napon belül, így az adás-vétel nem jött létre. nagyon sajnálom, terméket újra kell hirdetnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt ajánlom++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves,kommunikatív partner,jó szívvel ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A licitáló már másodjára nem jelentkezett,nem igazán értem a dolgot.....sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szívből ajánlom mindenkinek. Nagyon megbízható, kedves,korrekt partner:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Partner a terméket 6 napja vásárolta. Ez idő alatt 5-ször próbáltam keresni, válaszra sem méltat. Nyilvánvalóan nem tudom ajánlani - miért is tenném? Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elittletrade (464) (Eladó)
Pozitív
2015.02.23. 18:14:02
2035898747
Korrekt, gyors partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült elutalni a megbeszélt összeget.Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem sikerült elutalni a megbeszélt összeget.Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.