873466.sweeti01 (11) 76.19%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szuper eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jott letre,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hogy te mekkora egy ..... vagy!! Mi az hogy nagy nehezen lezártam? Először is amikor írtam hogy 6-ért elviheted te azonnal rálicitáltál tehát időm se volt kiírni villámárat. És még neked állt feljebb!! A vásárlási értesítőm pedig be van állítva amiről kiderült hogy nem küldte el a vatera senkinek és ezért nem is tudtam róla hogy te nem kaptad meg az adatokat az utaláshoz. De amint kiderült elküldtem azonnal. 3 nap volt az egész de örülök hogy nem üzleteltem veled!!!!!
Másik fél: NEM IGAZ!AZ ALKUDOZÁST KÖVETŐEN MÉG 3 NAP VOLT SZÓVAL ÖSSZESEN 6 NAP!A MÁSIK,HOGY ÍRT NEKEM EGY SZÉP LEVELET,AMIBEN AZT ÍRJA SENKIHÁZI RIBANC VAGYOK,MERT NEM TARTOTTAM IGÉNYT X-NAP UTÁN EGY TERMÉKÉRE,AMI SZERINTEM ÉRTHETŐ!
NEM AJÁNLOM,TOTÁL NEM NORMÁLIS,IDEGBETEG ÉS MOCSKOS A POFÁJA! EGY DEGENERÁLT!
ÉS A TELEFONSZÁMA AMIT ELÉRHETŐSÉGKÉNT MEGADOTT, NEM LÉTEZIK! MILYEN EMBER AZ ILYEN, AKI VALÓTLAN ELÉRHETŐSÉGET AD MEG! SZERINTEM MEGBÍZHATATLAN,LINK!
JA ÉS KÉRLEK E-MAILBAN NE ZAKLASS TOVÁBB!
ÉN HA ELADOK EGY TERMÉKET, AZONNAL ÍROK A VÁSÁRLÓNAK, AMIKR MEGKAPOM A PÉNZ, MÉG AZNAP POSTÁZOM A TERMÉKET, EZ EDDIG IS ÍGY VOLT, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEIMNÉL LÁTHATOD!
VONULJ DILIHÁZBA!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
400928.liliom05_v (844) (Eladó)
Negatív
2009.03.13. 14:13:01
135026501
A kedves vevő eleinte az arra hivatkozott,hogy valamiért nem sikerült többszöri próbálkozásra sem az utalás,most pedig arra,hogy valakitől hamis terméket vásárolt,ezért már a tőlem megvásárolt terméket sem hajlandó kifizetni!
Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Még jó, hogy pozitívval zártam a létre nem jött aukciót, azt írtam, hogy kedves, holott egy hisztérika ... A bank valóbón visszautasított az utalást, de nem a pénz miatt! Valóban rendeltem nagyobb összegért árut, és amikor kézhez vettem, derült ki, hogy mind hamis! Kedves liliom, kértelek, hogy ne haragudj, de ezek után nincs kedvem befürödni, és a te értékeléseid között is többen panaszkodtak már, hogy hamis illetve minősíthetetlen minőségű terméket kaptak tőled! Én kedves voltam veled, viszont te egy bunkó vagy és azért hisztizel, mert OLYAN ÁRUT "VÁSÁROLTAM" MEG TŐLED, AMI MÉG A TULAJDONODBAN SINCS, MERT HA MEGKAPOD A PÉNZT, TE CSAK AKKOR RENDELED MEG! Ezek után énsem ajánlak senkinek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pcpiacinfo (1554) (Eladó)
Pozitív
2009.03.12. 09:59:47
134688133
Korrekt vásárló! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
854730.nyuszika07 (20) (Vevő)
Negatív
2009.02.27. 16:01:45
128873601
ÉN EZT AZ ADÁS-VÉTELT IGY ÉLTEM MEG !!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK AZ ELADOT.SZTORI A KÖVETKEZŐ:vettem egy laptopot 75000 forintért.elmendtem ráckevére budapestről aznap.megbeszéltük hogy a hévállomáson találkozunk.ehelyett még busszal is kellett mennem,és lekéstem a hévet visszafelé.5 orás ut lett a 2 orás utbol.a laptop számláján egy tévé szerepelt.ezt átirattuk a boltban,és kifizettem a gépet.ezután ad egy semleges értékelést.SZOROL SZORA IGY TÖRTÉNT AZ EGÉSZ.HA VALAKI MÁST ÁLLIT AKKOR HAZUDIK !!!
Másik fél: Én postázni szerettem volna a terméket,nekik az nem felet meg,ő ragazkodott ahhoz,hogy lejön a postáig,ahol ugyis feladnám.Rá fél órára kitalálták,hogy már csak az állomásig jönne.Megkértem,hogy jöjjön mégis a posta után 1 megállóval tovább,mert tömeg és közlekedési iszonyom van,nem tudok buszozni,de felajánlottam a menetjegy árát,amit elis fogadott!A SZÁMLÁN VALÓBAN TV-SZEREPLET, MERT ANNO RENDELÉSRE HITELRE VETTEM, AMIT AZÓTA EGYÖSSZEGBEN RENDEZTEM,Mert A HITELNÉL A NOTEBOOKOT NEM FOGADJÁK EL,DE EGY TV-ÉT IGEN.Kérésre azonnal szó nélkül átírták a boltban ami a buszmegállóban volt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem érdeklődött hogy van-e az órából mielött leütötte.
Másik fél: Érdeklődtem, de elkerülte a figyelmedet!
De mi ezt mailon megbeszéltük és korrektül megbeszéltük!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
691740.erababy29_v (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.24. 18:14:51
121125647
Minden rendben és gyorsan zajlott,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
691740.erababy29_v (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.24. 18:14:12
121126007
Minden rendben és gyorsan zajlott,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, kedves vaterás. Ajánlom Mindenkinek! Köszönöm. Sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DorinaBabaruha (138) (Vevő)
Pozitív
2009.02.17. 10:03:01
126509985
Téves licitálás, nem megfelelő a méret. A szabályok szerint csak semlegest adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DorinaBabaruha (138) (Eladó)
Pozitív
2009.02.17. 10:03:01
121518510
Téves licitálás, nem megfelelő a méret. A szabályok szerint csak semlegest adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon pozitív. Kedves, gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos,kedves,megbízható eladó!!:)Szívből ajánlom mindenkinek!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EuridikeSmith (22) (Vevő)
Pozitív
2009.01.31. 18:41:12
121126264
Nagyon korrekt és gyors partner,mindenkinek csak ajánlani tudom!(és köszönöm imádom a pólót)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt , gyors vaterás!!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
702627.Nikcsike23 (21) (Vevő)
Pozitív
2009.01.29. 12:50:29
121201182
Minden rendben ment.korrekt.Ajánlom mindenkinek nagyon jó vaterás.!!!!Megbizható,rendes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, kedves vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez aztán értékelés,gratulálok!Többre látom nem futotta!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lukacsneaniko (5) (Eladó)
Negatív
2009.01.24. 22:50:08
121942981
Sajnos negatívval kell értékeljek a visszatérítés miatt!!
Másik fél: Teljesen jogos, semmi gond! :-)
Valóban én léptem vissza avásárlástól!
De legalább még az nap szóltam! :-)
Teljesen korrekt voltál!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
