873466.sweeti01 (11) 76.19% felhasználó összefoglaló oldala

76.19% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
76.19% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 16 18 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 22 24 adásvétel
Lakhely: Ráckeve
Regisztráció dátuma: 2009.01.09.
Utolsó belépés: 2009.03.15. 23:20
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

hajnika81 (109) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.02.08. 14:46:31

Termékkód

121121598

Megbízható!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Billu76_a (1) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.08.16. 17:52:40

Termékkód

122830513

Nagyon szuper eladó

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bodi25_a (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.06.22. 10:14:25

Termékkód

129623537

Megbizható vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

luluka120 (53) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.03.22. 09:15:45

Termékkód

128898814

nem jott letre,

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kanada79 (52) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.03.15. 11:45:41

Termékkód

132017671

Hogy te mekkora egy ..... vagy!! Mi az hogy nagy nehezen lezártam? Először is amikor írtam hogy 6-ért elviheted te azonnal rálicitáltál tehát időm se volt kiírni villámárat. És még neked állt feljebb!! A vásárlási értesítőm pedig be van állítva amiről kiderült hogy nem küldte el a vatera senkinek és ezért nem is tudtam róla hogy te nem kaptad meg az adatokat az utaláshoz. De amint kiderült elküldtem azonnal. 3 nap volt az egész de örülök hogy nem üzleteltem veled!!!!!
Másik fél: NEM IGAZ!AZ ALKUDOZÁST KÖVETŐEN MÉG 3 NAP VOLT SZÓVAL ÖSSZESEN 6 NAP!A MÁSIK,HOGY ÍRT NEKEM EGY SZÉP LEVELET,AMIBEN AZT ÍRJA SENKIHÁZI RIBANC VAGYOK,MERT NEM TARTOTTAM IGÉNYT X-NAP UTÁN EGY TERMÉKÉRE,AMI SZERINTEM ÉRTHETŐ! NEM AJÁNLOM,TOTÁL NEM NORMÁLIS,IDEGBETEG ÉS MOCSKOS A POFÁJA! EGY DEGENERÁLT! ÉS A TELEFONSZÁMA AMIT ELÉRHETŐSÉGKÉNT MEGADOTT, NEM LÉTEZIK! MILYEN EMBER AZ ILYEN, AKI VALÓTLAN ELÉRHETŐSÉGET AD MEG! SZERINTEM MEGBÍZHATATLAN,LINK! JA ÉS KÉRLEK E-MAILBAN NE ZAKLASS TOVÁBB! ÉN HA ELADOK EGY TERMÉKET, AZONNAL ÍROK A VÁSÁRLÓNAK, AMIKR MEGKAPOM A PÉNZ, MÉG AZNAP POSTÁZOM A TERMÉKET, EZ EDDIG IS ÍGY VOLT, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEIMNÉL LÁTHATOD! VONULJ DILIHÁZBA!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: abszolút pofátlan
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

400928.liliom05_v (844) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.03.13. 14:13:01

Termékkód

135026501

A kedves vevő eleinte az arra hivatkozott,hogy valamiért nem sikerült többszöri próbálkozásra sem az utalás,most pedig arra,hogy valakitől hamis terméket vásárolt,ezért már a tőlem megvásárolt terméket sem hajlandó kifizetni! Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Még jó, hogy pozitívval zártam a létre nem jött aukciót, azt írtam, hogy kedves, holott egy hisztérika ... A bank valóbón visszautasított az utalást, de nem a pénz miatt! Valóban rendeltem nagyobb összegért árut, és amikor kézhez vettem, derült ki, hogy mind hamis! Kedves liliom, kértelek, hogy ne haragudj, de ezek után nincs kedvem befürödni, és a te értékeléseid között is többen panaszkodtak már, hogy hamis illetve minősíthetetlen minőségű terméket kaptak tőled! Én kedves voltam veled, viszont te egy bunkó vagy és azért hisztizel, mert OLYAN ÁRUT "VÁSÁROLTAM" MEG TŐLED, AMI MÉG A TULAJDONODBAN SINCS, MERT HA MEGKAPOD A PÉNZT, TE CSAK AKKOR RENDELED MEG! Ezek után énsem ajánlak senkinek!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pcpiacinfo (1554) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.03.12. 09:59:47

Termékkód

134688133

Korrekt vásárló! Ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

854730.nyuszika07 (20) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.27. 16:01:45

Termékkód

128873601

ÉN EZT AZ ADÁS-VÉTELT IGY ÉLTEM MEG !!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK AZ ELADOT.SZTORI A KÖVETKEZŐ:vettem egy laptopot 75000 forintért.elmendtem ráckevére budapestről aznap.megbeszéltük hogy a hévállomáson találkozunk.ehelyett még busszal is kellett mennem,és lekéstem a hévet visszafelé.5 orás ut lett a 2 orás utbol.a laptop számláján egy tévé szerepelt.ezt átirattuk a boltban,és kifizettem a gépet.ezután ad egy semleges értékelést.SZOROL SZORA IGY TÖRTÉNT AZ EGÉSZ.HA VALAKI MÁST ÁLLIT AKKOR HAZUDIK !!!
Másik fél: Én postázni szerettem volna a terméket,nekik az nem felet meg,ő ragazkodott ahhoz,hogy lejön a postáig,ahol ugyis feladnám.Rá fél órára kitalálták,hogy már csak az állomásig jönne.Megkértem,hogy jöjjön mégis a posta után 1 megállóval tovább,mert tömeg és közlekedési iszonyom van,nem tudok buszozni,de felajánlottam a menetjegy árát,amit elis fogadott!A SZÁMLÁN VALÓBAN TV-SZEREPLET, MERT ANNO RENDELÉSRE HITELRE VETTEM, AMIT AZÓTA EGYÖSSZEGBEN RENDEZTEM,Mert A HITELNÉL A NOTEBOOKOT NEM FOGADJÁK EL,DE EGY TV-ÉT IGEN.Kérésre azonnal szó nélkül átírták a boltban ami a buszmegállóban volt!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Aruker (661) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.02.27. 15:52:20

Termékkód

125239450

Sajnos nem érdeklődött hogy van-e az órából mielött leütötte.
Másik fél: Érdeklődtem, de elkerülte a figyelmedet! De mi ezt mailon megbeszéltük és korrektül megbeszéltük!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem érdeklődött hogy van-e az órából mielött leütötte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

691740.erababy29_v (5) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.24. 18:14:51

Termékkód

121125647

Minden rendben és gyorsan zajlott,köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

691740.erababy29_v (5) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.24. 18:14:12

Termékkód

121126007

Minden rendben és gyorsan zajlott,köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Juli30_a (851) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.18. 11:58:03

Termékkód

128879211

Gyors, korrekt, kedves vaterás. Ajánlom Mindenkinek! Köszönöm. Sok++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DorinaBabaruha (138) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.17. 10:03:01

Termékkód

126509985

Téves licitálás, nem megfelelő a méret. A szabályok szerint csak semlegest adhatok.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DorinaBabaruha (138) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.17. 10:03:01

Termékkód

121518510

Téves licitálás, nem megfelelő a méret. A szabályok szerint csak semlegest adhatok.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gabee3 (716) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.17. 06:20:33

Termékkód

122945447

Nagyon pozitív. Kedves, gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom. ++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bogarka18 (4) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.06. 19:45:57

Termékkód

123070270

Nagyon aranyos,kedves,megbízható eladó!!:)Szívből ajánlom mindenkinek!!!++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kichyke (92) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.02.03. 06:47:01

Termékkód

122378682

Korrekt vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

EuridikeSmith (22) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.31. 18:41:12

Termékkód

121126264

Nagyon korrekt és gyors partner,mindenkinek csak ajánlani tudom!(és köszönöm imádom a pólót)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tundi55 (175) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.29. 14:14:21

Termékkód

121124166

Korrekt , gyors vaterás!!Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

702627.Nikcsike23 (21) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.29. 12:50:29

Termékkód

121201182

Minden rendben ment.korrekt.Ajánlom mindenkinek nagyon jó vaterás.!!!!Megbizható,rendes

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csuri32 (742) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.28. 20:07:04

Termékkód

123230831

Gyors, pontos, kedves vaterás, mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kusti10 (482) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.27. 18:26:01

Termékkód

121123228

Ez aztán értékelés,gratulálok!Többre látom nem futotta!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

marcsa84 (19) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.26. 19:23:34

Termékkód

121128484

Megbízható és gyors.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lukacsneaniko (5) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.01.24. 22:50:08

Termékkód

121942981

Sajnos negatívval kell értékeljek a visszatérítés miatt!!
Másik fél: Teljesen jogos, semmi gond! :-) Valóban én léptem vissza avásárlástól! De legalább még az nap szóltam! :-) Teljesen korrekt voltál!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárlást követően meggondolta magát,ezért vissza mondta a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.