87407.lantosjr_v (13) 84.21% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Negativ mert email-re nem válaszol,telefonszám kamu.!!!!!!!!!Egyszerü mint a raklap!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Abszolut komolytalanul vette a dolgot. Négyszeri megkeresésre és több mint három hét eltelte után még nem méltatott egy válaszra sem. Sajnálom de ez tényleg negativ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.312669.makoxxx_v (32) (Vevő)
Pozitív
2007.07.31. 18:21:37
30963487
Nagyon korrekt csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható. Ajánlom bátran mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
121722.barlangitroll (291) (Vevő)
Pozitív
2007.06.26. 20:38:20
28814037
Korrekt vevő, minden rendben lezajlot
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovarijanos (120) (Eladó)
Pozitív
2007.06.26. 12:36:37
28609130
Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt,csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors Vaterás, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, segítőkész vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék hamarabb elkelt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK,korrekt üzletfél!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ajálom mindenkinek!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
121722.barlangitroll (291) (Vevő)
Pozitív
2007.01.06. 09:01:17
16723945
Megbízható, gyors, korrekt Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
150293.tilla10 (68) (Vevő)
Pozitív
2006.12.30. 13:26:06
16617800
nagyon prima terméket árul! gyors,korrekt,megbizható! csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, rugalmas, udvarias. Az áru hibátlan. Jó Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eurotelpecs (1067) (Eladó)
Pozitív
2006.12.25. 20:46:54
16864387
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!Korrekt segítőkész Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam meg a terméket. Az eladó szerint valaki visszaélt a jelszavával és a nevében árulta a terméket. Nagyon felháborító, ha ez így van. Mindettől függetlenül becsapva érzem magam.
Másik fél: a vásárló méltatlankodott, hogy semleges értékelést kapott tőlem a leírt okok miatt! háborog hogy nem jól néz ki a statisztikája a semleges értékelés miatt! úgy gondoltam ha már vismajor nem jött létre az adás-vétel őt ne érje semmi kár. úgy gondolom a legmegfelelőbb erre a semleges vélemény. erre ő nyomott nekem olyan piros negatív értékelést amilyet még soha nem kaptam. ÁTGONDOLATLANUL és KÖVETKEZMÉNYEKKEL NEM TÖRŐDVE cselekedett. olyat tett amit magának sem kívánt! az ilyen indulatból cselekvő emberek, tapasztalatom szerint, megbízhatatlanok! további jó vaterázást kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben ment, korrekt üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, ajánlom mindenkinek, gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minde rendben. Megbízható partner. Remélem még üzletelünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás,minden rendben, gyorsan az előzetesen megbeszéltek szerint bonyolódott.További sok sikert kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
