875247.giovanni03 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt vaterás , bátran ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre az adás-vétel, mivel többszöri megkeresésemre se válaszolt.Viszont ő kicseszésből pozitív értékelést adott. Minősíthetetlen egy ember. Nem ajánlom senkinek se......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri megkeresésemre se reagált. Senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.437582.jimmy_hendrx (1329) (Eladó)
Semleges
2009.03.14. 21:35:36
132710425
Sajnos nem jőtt össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNOS NEM JŐTT ÖSSZE KETTŐNK KÖZŐTT AZ ŰZLET.158087.Vivien198 (196) (Eladó)
Pozitív
2009.03.10. 20:04:52
130001390
Köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MInden rendben ment ,korrekt partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maddriver_a (284) (Eladó)
Pozitív
2009.02.24. 17:27:54
126893581
Gyors, pontos, megbízható vásárló. Mindenkinek bátran ajánlom és köszönöm a vásárlást.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő licitálás után azonnal megkapta a számlaszámot amelyre reagált és azt igérte, hogy másnap elutalja a vételárat attól kb. 2 hétre irtam egy levelet neki, bár elolvasta ,de nem reagált, erre 17én irtam egy levelet melyben 21-ig adtam határidőt ismét nem reagált,ezért a mai napon 23-án negativ értékelést adok.Nem ajánlom, hogy a társak üzleteljenek vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baltazar69_a (1570) (Eladó)
Semleges
2009.02.19. 12:25:06
120316168
Nem tudta átvenni az árut,de jelezte!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy pár e-mailem után kiderült, hogy a vevő eláll a vásárlástól, de nem adok negatívot, mert nem akarom senkinek lehúzni az átlagát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek idő közben elfogyott a pénze!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos. Ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
