879705.notebookfromusa (2) 58.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
158096.wolfy_a_hu (302) (Eladó)
Semleges
2009.04.19. 23:21:46
133274315
Érdekes...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azt éreztem, hogy csak a pénzt akarják kicsalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Teljesen megbízhatatlan ember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.817852.Mycurka (232) (Vevő)
Negatív
2009.03.20. 17:05:18
131182894
Megvettem a készüléket Kovács Dávidtól, de a papírjait, dobozát nem kaptam meg, csak ígéreteket. Most mint Tóth Sándor az eladó.Az e-mailre nem válaszol, felhívni nem lehet. Mivel nem kaptam igazolást a termék eredetéről így orgazdaság gyanújával eljárást kezdeményezek ellenük!!!!! Senkinek sem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
653125.lafontaine69 (346) (Eladó)
Negatív
2009.03.14. 22:01:02
128336832
Vigyázzatok, trükkös!!! Egy cserélős üzletünk lett volna. Kaptam egy levelet: "A csomag úton van Hozzád. Neked sikerult feladni?" válaszom: "megvárnám míg megérkezik, utána rögtön küldöm." (Ahogyan az a termékemnél is szerepelt!) Mondanom sem kell, a termék nem ér ide. Többször kerestem utána, sem e-mailra, sem a vaterán nem válaszolt! Külföldi telefonszámon elérni nem lehet. Személyes átvételre nem ért rá. A negatívot az ÁTVÁGÁSI KÍSÉRLET!!! miatt adom, nem a sikertelen cseréér! CSAK ÓVATOSAN!
Másik fél: KÖSZÖNÖM A NEGATÍVOT!
"Várom a számomra elfogadható pozitív!!! értékelést
A tranzakció nem jött létre, pozitív!!!!"
"Tisztelt Uram!
Kérem, hogy az aukcióimba ne rjon oda nem illő dolgokat! Ezt az aukciót ütötte le a "barátom" (akitől már megvontam az accountom használatát). Nagyon szívesen átutalom Önnek ennek az aukciónak a vételárát. (300 HUF). De kérem, a mi üzleteinket ne rontsa el. Sajnálom a történteket. Megbíztam a srácban.
Mély tisztelettel
Tóth Sándor
NFU Ltd."
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Campino66 (1099) (Eladó)
Pozitív
2009.03.13. 22:11:44
129309380
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízhatatlan ember.Már többen jelezték nekem hogy vigyázzak vele mert másokkal sem volt korrekt.Nem utalta a vételárat a megbeszélt határidőig,elérni sem lehet mert egy nem létező külföldi számmal van fent.Egyszer írt egy levelet hogy eljön személyesen a termékért de nem jelentkezett.Óva intek tőle mindenkit!!!Szerintem spekuláns!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, potos korrekt, vaterás, de sajnos az igo8 nem tudja a kamionos modot, amire feltetlen szuksegesm lenne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
podlipnik2 (128) (Eladó)
Semleges
2009.02.24. 22:18:11
120068579
Valamiért nem kapta meg az e-mailjeimet, majd írtam neki egy másik címről de addigra beszerezte a műszerfalat máshonnan. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült a kapcsolatfelvételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlom.Megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pszichomokus (858) (Eladó)
Semleges
2009.02.21. 12:33:46
129790948
Neked nem tudom milyen négyütemű runnered van :-S
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
681111.katya32_a (128) (Eladó)
Pozitív
2009.02.16. 11:36:43
124006099
minden rendben volt,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbizható.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
