indigo77_a (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon szépen becsomagolva, sértetlenül tette meg a hosszú utat a járóka. Kedves, korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos,minden rendben volt! csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, megbízható partner csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves indigo77.Nem erről szól a vaterázás,hogy gyorsan adhatunk negatív értékelést.Lehetőség van információ kérésre vásárlás előtt.Amúgy az ülés EU szabvány és ha nem felelt meg miért nem küldte vissza ahogy azt mondta.Első problémás ügyfelem maga volt,így hát nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Kedves pcsrenko!
Nem eu szabvány a gyerekülés,a szabvány a következő: ECE R 44/03 és R 44/04!!!!!
Az önöké: 44/02 volt!
Ha nem hisz nekem érdeklődjön utána.
Egy kicsit már sajnálom a negatív visszajelzést, talán egy kicsit elhamarkodottan ítélkeztem.
További jó vaterázást, a gyerekülést természetesen visszaküldöm, mert így használhatatlan.
üdv. indigo77
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
