jeanette62 (16) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sirbsixtyfive (3360) (Eladó)
Pozitív
2014.01.23. 19:41:08
1854578096
korrekt partner, mindenkinek ajánlom !remélem,lesz még szerencsénk egymáshoz ! sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lincsike10 (44) (Eladó)
Pozitív
2013.10.03. 12:03:20
1800324962
Minden rendben volt, mindenkinek ilyen vásárolót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariannka_009 (1629) (Eladó)
Pozitív
2013.07.16. 09:52:07
1759214480
Kedves,pontos vásárló!Minden rendben volt!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariannka_009 (1629) (Eladó)
Pozitív
2013.07.16. 09:52:07
1768222019
Kedves,pontos vásárló!Minden rendben volt!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.invaders_a (313) (Eladó)
Pozitív
2013.07.09. 09:44:01
1774489817
Minden rendben ment,nagyon jó vevő,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dzsuangdszii (286) (Eladó)
Pozitív
2013.05.25. 01:24:10
1751916116
Minden rendben ment, megbízható gyors és pontos vevő! Csak ajánlani tudom!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dzsuangdszii (286) (Eladó)
Pozitív
2013.05.25. 01:24:10
1751916122
Minden rendben ment, megbízható gyors és pontos vevő! Csak ajánlani tudom!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors korrekt megbízható ajánlom mindeninek !!!!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors korrekt megbízható , ajánlom mindenkinek !!!!!!!!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ceglediviolet (284) (Eladó)
Pozitív
2013.01.20. 19:43:40
1684308746
Kedves,megbízható, csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk :)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ceglediviolet (284) (Eladó)
Pozitív
2013.01.20. 19:43:39
1684308764
Kedves,megbízható, csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk :)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.opelalkatreszek (11657) (Eladó)
Pozitív
2012.07.20. 21:33:52
1604189654
Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vásárló,mindenkinek bátran ajánlom Őt! Köszönöm a vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vásárló,mindenkinek bátran ajánlom Őt! Köszönöm a vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható vásárló. Mindenkinek bátran merem ajánlani. Bármikor szívesen várlak vissza :-) ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható vásárló. Mindenkinek bátran merem ajánlani! Bármikor szívesen várlak vissza :-) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak is pozitív! Becsületes, megértő vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak is pozitív! Becsületes, megértő vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
budha28 (5037) (Eladó)
Semleges
2011.07.02. 08:40:23
1455074901
LÉTREJÖTT AZ ÜZLET.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT MEGBÍZHATÓ PARTNER,AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
puszedli5 (87) (Eladó)
Semleges
2011.05.28. 08:26:18
1450903434
Valóban kissé rossz szájíz maradt a vásárlás után. A vevő a helyszínen megtekintette a kifogástalanul működő kerékpárt. A szállítás miatt kissé szét kellett szedni. A vásárlást követő nap jelezte, hogy a kijelző nem működik megfelelően, még a mi értékeinket mutatja, majd elemcsere után csak 0 értéket mutat.Én felkutattam a használati útmutatót a gyártótól és elküldtem a vevőnek. Azt azonban valóban nem vállaltam, hogy amint azt a vevő kívánta : ha szerelő jön álljátok a cekket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vickiky_t (140) (Eladó)
Pozitív
2011.05.17. 12:42:58
1455858105
NAGYON GYORS, KORREKT, MEGBÍZHATÓ, KEDVES VÁSÁRLÓ!SZÍVBŐL AJÁNLOM MÁSOKNAK IS!SOK+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vickiky_t (140) (Eladó)
Pozitív
2011.05.17. 11:12:03
1455858103
Saját hibámból nem jött össze. A vevő, korrekt, megbízható.Ajánlom másoknak is! Sajnálom még egyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
opelalkatreszek (11657) (Eladó)
Pozitív
2011.04.06. 22:59:31
1444266300
Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos vevő,AJÁNLOM!!! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos vevő,AJÁNLOM!!! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
