fragilediamond (8) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Germany09_a (586) (Eladó)
Pozitív
2010.05.22. 08:49:02
167230942
KEdves, megbizható Vaterás!!!! nagyon sajnálom,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anyagi gondok miatt fizetési haladékot kért, majd 2 hét múlva szólt, hogy nem tudja kifizetni, hírdessem meg újra. (Ettől függetlenül jó kapcsolattartó, kommunikatív és nem tűnt el szónélkül, válaszolt a leveleimre.)
Másik fél: Jogos,sajnos így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kevdes pontos vaterás.mindenkinek ajánlom lendvaiedit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenben pozitiv vevő ! ! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlani tudom a gyors,pontos vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandor074 (2455) (Eladó)
Pozitív
2010.04.12. 15:02:11
167130719
Minden rendben,jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A visszaértékeléssel lehet még várni egy keveset, legalábbis írhatott volna egy levelet a kedves vevő, hogy mikor adtam fela csomagot! Mert hogy feladtam időben (az ünnepek miatt és a hétvég miatt is csúszhat a termék megérkezése). A partner nem volt megértő sem korrekt. Ezért adtam a negatívot!!!
Másik fél: Tapasztalatlan voltam, elismerem. E-mailben kértem elnézést, hogy így cselekedtem, de úgy érzem jár neki ,annyi, hogy nyilvánosan is bocsánatot kérejk, és valamelyest helyre hozzam az elkövetett értékelést, mely elhamarkodott volt. Bár a negatív kicsit erős, mivel én csak semlegeset adtam...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott: korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orsymahoney (148) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 10:26:14
165524606
Csupa jó *************************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orsymahoney (148) (Eladó)
Pozitív
2010.04.06. 10:24:50
166099157
Villámgyors, megbízható és kedves vevő ****************************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
galyozotyi (174) (Eladó)
Pozitív
2010.03.29. 17:13:05
166729161
Kiváló üzleti partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orsymahoney (148) (Eladó)
Pozitív
2010.03.25. 18:49:35
164543325
Gyors, kedves, megbízható vevő! Ajánlom! ***********
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
434232.pandyka (1634) (Eladó)
Pozitív
2010.03.25. 17:41:33
165936716
Kedves és gyors partner, mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
