890142.kilcsibaby (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletusa_a (966) (Eladó)
Negatív
2009.09.26. 12:41:56
151757618
1,5 hónap alatt nem történt semmi, közben inaktív is lett. Ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tündéri partner, sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vevő nem válaszolt az e-mailemre, melyben a szállítási címet kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.344020.eperjam_v (171) (Eladó)
Pozitív
2009.08.06. 08:17:34
149801298
A vevő még nem tudta kiegyenliteni a felső árát,mivel szabadságon van,de kommunikativ kedves partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.533803.koko84_a (143) (Eladó)
Pozitív
2009.06.11. 16:56:20
147888014
Minden Rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
533803.koko84_a (143) (Eladó)
Pozitív
2009.05.20. 11:02:10
145589054
Kicsit döcögve ugyan, de végül minden rendben lezajlott! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
577978.armani24 (47) (Eladó)
Pozitív
2009.05.08. 12:05:20
146818771
Kedves megbízható vevő,várom a további üzletkötést. Köszönöm a vásárlást...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szojavirag_v (268) (Eladó)
Negatív
2009.04.27. 09:53:21
145766829
Több e-mail-t küldtem, amire nem kaptam választ, majd telefonon kerestem a vevőt. Ezek után elküldtem sms-ben a számla számom, aminek már egy hete és még mindig nem történt semmi. Az aukció több, mint tíz napja lejárt!!!! Sajnálom, de nem várok tovább!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.