8940443.friszi2 (13) 72.41% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
matekinga (1205) (Eladó)
Negatív
2010.11.29. 19:30:21
1258850291
A legmegbízhatatlanabb teszveszes, akivel eddig dolgom volt. 3 személyes átvételt egyeztettünk, és egyikre sem jött el. Én sem vagyok időmilliomos! Másfél hónap alatt nem rendezte az adásvételt. Már a telefont sem veszi fel. Nem ajánlom! Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5469796.nara73 (981) (Eladó)
Negatív
2010.11.16. 10:15:45
1249458851
Nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongyigyongyir (382) (Eladó)
Negatív
2010.11.12. 11:45:58
1260102435
Sajnos negatívot kell hogy adjak pedig nem nagyon szeretem.De a levelemre sem válaszol pedig már okt 18-án vásárolt.Először írt hogy jövő héten utal,de már sok jövő hét eltelt.Meg sem keres levélben sem,pedig meg beszélhettük volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kapcsolattartó vevő.Ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre! A vevő licitált, sőt a kapcsolatot is felvettük, de 27 nap elteltével sem vitte el a terméket, sem nem utalt, sem nem is reagál most már semmilyen megkeresésemre. Nem értékelhetem másképp mint "negatív"!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, nem szeretek negatívot adni, és minden esetben kivárom a leghosszabb időt, igy még a jutalákomat sem tudom visszaigényelni, de mivel semmilyen üzenetemre, fizetési felszólitásra nem reagál, igy sajnos---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, nem szeretek negatívot adni, és minden esetben kivárom a leghosszabb időt, igy még a jutalákomat sem tudom visszaigényelni, de mivel semmilyen üzenetemre, fizetési felszólitásra nem reagál, igy sajnos---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, nem szeretek negatívot adni, és minden esetben kivárom a leghosszabb időt, igy még a jutalákomat sem tudom visszaigényelni, de mivel semmilyen üzenetemre, fizetési felszólitásra nem reagál, igy sajnos---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, nem szeretek negatívot adni, és minden esetben kivárom a leghosszabb időt, igy még a jutalákomat sem tudom visszaigényelni, de mivel semmilyen üzenetemre, fizetési felszólitásra nem reagál, igy sajnos---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, nem szeretek negatívot adni, és minden esetben kivárom a leghosszabb időt, igy még a jutalákomat sem tudom visszaigényelni, de mivel semmilyen üzenetemre, fizetési felszólitásra nem reagál, igy sajnos---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, nem szeretek negatívot adni, és minden esetben kivárom a leghosszabb időt, igy még a jutalákomat sem tudom visszaigényelni, de mivel semmilyen üzenetemre, fizetési felszólitásra nem reagál, igy sajnos---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vételár nem érkezett meg a számlámra, leveleimre nem reagál. A teméket újból meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rokko-maci12 (169) (Eladó)
Pozitív
2009.03.07. 15:52:12
560682333
Gyors pontos megbízható partner mindenkinek csak ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ciklon_2009 (933) (Eladó)
Pozitív
2009.02.18. 02:39:19
546354578
Kedves megbízható vásárló ,örülök ha segíthettem Várlak máskor is ! Ajánlom azért másnak is +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív, megbízható vásárló. Köszönöm szépen, hogy megtiszteltél és nálam vásároltál. Csak ajánlani tudom. Sok-sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GonterHajni (786) (Eladó)
Pozitív
2008.10.06. 22:04:36
436248555
Kedves, megbízható vásárló! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható partner,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másfél hónapot vártam a semmire.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segitőkész, korrekt partner.Köszönöm a segitséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyorsan utaló, kedves vásárló! :) Mindenkinek nagyon ajánlom Őt! :)) Remélem még találkozunk! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6216062.bollhak (708) (Eladó)
Pozitív
2008.02.08. 21:09:40
292875800
Megkaptam a vételárat, köszönöm szépen! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rainbow555_a (834) (Eladó)
Pozitív
2008.02.07. 19:33:03
306127890
Gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rita200501 (545) (Eladó)
Pozitív
2008.02.07. 13:04:58
294091776
Megbízható,kapcsolattartó,korrekt vevő! Csak ajánlani tudom!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++ Kedves vásárló! Minden rendben zajlott! AJÁNLOM!!! Remélem elégedett leszel és máskor is találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++ Kedves vásárló! Minden rendben zajlott! AJÁNLOM!!! Remélem elégedett leszel és máskor is találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható teszveszes!Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vásárló. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hatarhegy (2199) (Eladó)
Pozitív
2008.02.02. 21:21:33
293678011
Minden gyorsan és rugalmasan zajlott. Megbízható Teszvesz-es, ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++
Másik fél: Nagyon szépen köszönöm a bizalmat,mindenkinek szivből ajánlom csupa++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitalt a termekre de 3 het utan,tobbszori figyelmeztetes utan sem utalta el az arat,az uzlet nem jott letre!tovabb nem varok a termeket ujrahirdetem!
Másik fél: Elnézést kérek de sajnos a kisfiam 2 hétig korházba volt és ki ment a fejemből a licitálás. Mégegyszer bocsi.
4624935.inci0714_t (517) (Eladó)
Pozitív
2007.12.04. 11:15:43
1430429371
Maximálisan megbízható, korrekt üzleti partner,természetesen szivesen ajánlom mindenkinek, nagyon köszönöm!
Másik fél: Nagyon korrekt teszveszes mindenkinek szivből ajánlom.++++++++++++++
6758738.agnes7219 (1325) (Eladó)
Pozitív
2007.11.16. 21:58:33
1429027418
Kedves, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6700477.krisz32 (395) (Eladó)
Pozitív
2007.11.12. 15:31:43
1428855725
gyors korrekt vevö mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rokko-maci12 (169) (Eladó)
Pozitív
2007.11.08. 21:03:04
1429487943
Minden rendbe ment köszönöm.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rokko-maci12 (169) (Eladó)
Pozitív
2007.11.08. 21:02:26
1429488140
Gyors megbizható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rokko-maci12 (169) (Eladó)
Pozitív
2007.11.08. 21:01:11
1429707385
Gyors megbiható partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rokko-maci12 (169) (Eladó)
Pozitív
2007.11.01. 20:14:53
1429488046
Gyors pontos megbizható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
