Basslovers_a (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment, kiváló Vaterás partner, maximálisan ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eordogh78 (485) (Eladó)
Pozitív
2014.09.04. 09:44:32
1960384664
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moncsika177 (263) (Eladó)
Pozitív
2011.03.08. 15:45:36
1438462639
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus, gyors vevő. Ajánlom mindenki másnak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenben pozitív. Másoknak is ajánlom. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
890433.xxxgeorg (678) (Eladó)
Pozitív
2009.11.28. 12:17:17
157482777
Pontos, megbízható partner....AJÁNLOM!!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Smooth_Seller (357) (Eladó)
Semleges
2008.10.21. 21:42:23
98455842
A kedves vásárló figyelmetlen volt és nem olvasta el az aukció leirását, igy az üzlet meghiusult.
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen. A termékre igényt tartottam, ezért leütöttem. Sajnos a kedves Eladó által megadott telefonszámon más jelentkezik, akinek soha semmi köze nem volt a vaterához. Én minden szolgáltatónál utánaérdeklődtem az Eladó neve alapján az elérhetőségének, sajnos eredménytelenül. Ezért maradt az email írása, melyre a mai napig nem kaptam választ. Természetesen Ön is megtehette volna, hogy megkeres a megadott elérhetőségeim valamelyikén... Értetlenül állok a semleges értékelés előtt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
victoraudiolp (925) (Eladó)
Pozitív
2007.11.24. 17:38:45
42249859
Koszonom a vasarlast, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
136155.havasi30 (1914) (Eladó)
Pozitív
2007.03.08. 21:31:34
19370402
Minden OK.Köszi+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
