Batkamano79_t (53) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm minden rendben!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marypop_a (242) (Eladó)
Pozitív
2010.12.25. 06:46:56
1356992579
Megbízható, pontos, kiváló partner. Szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen++++++++++Boldog Karácsonyt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható partner! Az adás-vétel zökkenőmentesen, gyorsan zajlott! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.steiffmaci (1467) (Eladó)
Pozitív
2010.11.09. 12:44:20
1291142192
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vevő!Csak +++++++++++!Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom, csak+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lukacsiroland (1094) (Eladó)
Pozitív
2010.10.10. 15:22:50
1226084017
Villámgyors fizetés, nagyon kedves megbízható korrekt partner. Tiszta szívemből ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást!!! Sok+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Partner! Mindenkinek ajánlom!! +++++++++++++++++++++++++++++++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Veronika1310 (2330) (Eladó)
Pozitív
2010.08.24. 21:12:22
1178694594
Gyors megbízható vásárló!Ajánlom mindenkinek!!Ma postáztam a csomagot!!Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak is pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10604377.Erikiki (293) (Eladó)
Pozitív
2010.08.05. 06:41:11
1161668685
++++Kedves,gyors,megbízható.Köszi a vásárlást!!Most fogok indulni feladni.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kismano1 (3224) (Eladó)
Pozitív
2010.07.02. 20:29:53
1069096090
Minden rendben volt, szívesen ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.setanyrozsa (1133) (Eladó)
Pozitív
2010.06.18. 11:21:38
1068822596
Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó, kedves vásárló, mindenkinek ajánlom! Köszi, remélem, még találkozunk, úton a csomagod !++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást! Postáztam a szandit ma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , pontos vevő, köszi a vásárlást. Csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.danacska19_t (2161) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 08:56:50
893071388
Kedves, gyors, megbízható teszveszes partner. Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.danacska19_t (2161) (Eladó)
Pozitív
2010.02.23. 08:56:32
893031225
Kedves, gyors, megbízható teszveszes partner. Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors vásárló, ajánlom mindenkinek! Csomag úton!+++++Visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható teszes. Köszi a vásárlást! Legyen még szerencsénk egymáshoz! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható teszes. Köszi a vásárlást! Legyen még szerencsénk egymáshoz! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,pontos,kedves vevő ajánlom mindenkinek +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vevő,csak ajánlani tudom.(Holnap postázom.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vevő,csak ajánlani tudom.(Holnap postázom.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vevő,csak ajánlani tudom.(Holnap postázom.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors vevő,csak ajánlani tudom.(Holnap postázom.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, gyors, kapcsolattartó partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! Csupa++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek! Ma adtam fel a csomit. B.U.É.K!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13404696.melhi1 (102) (Eladó)
Pozitív
2009.12.14. 20:09:07
837347846
Megbízható,korrekt minden rendben mindenkinek ajánlom!++++++++++ Boldog karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a vásárlást! Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható vásárló,ajánlom másoknak is!!! :) ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!Úton a kesztyű!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10071474.parthian_t (695) (Eladó)
Pozitív
2009.10.06. 10:39:29
732121594
TÖKÉLETES TESZVESZ PARTNER ,MINDENKINEK CSAK AJÁNLHATOM!!! KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos vásárló,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt,megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vásárló.Köszönöm a vásárlást:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teszveszannta75 (360) (Eladó)
Pozitív
2009.09.10. 14:29:16
703125245
Minden rendben zajott. Full++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
suranyimoni (3163) (Eladó)
Pozitív
2009.09.08. 11:35:11
719665502
Villámgyors, kedves, kommunikatív partner, mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást! Csupa ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható vásárló, csak ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors partner csak ajánlani tudom.csakis+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PONTOS,MEGBÍZHATÓ MINDENKINEK AJÁNLOM!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,kedves,pontos jó kapcsolattartó partner!Jó szívvel ajánlom+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, gyors, pontos vásárló! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adrienn722 (1397) (Eladó)
Pozitív
2009.08.31. 07:48:45
714439545
Megbízható teszveszes, mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++Kedves,gyorsan utaló Vásárló!Csak ajánlani tudom!A csomi úton van.Várlak vissza!:)++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom mindenkinek! megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, villámgyors, kommunikatív vevő. Mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást! Ma úton a csomi +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12141808.Ann40163 (2405) (Eladó)
Pozitív
2009.08.19. 12:44:59
704684772
Csomit ma reggel feladtam!Gyors,kedves vevő+++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
