Packardd_a (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
testerossa_a (2983) (Eladó)
Negatív
2010.10.15. 07:08:09
180456875
a termék nem volt sérült.de én visszavettem volna de nem volt hajlandó visszaküldeni.csak fenyegetőzött hogy negatívot ad ha nem küldök ingyen még egy lámpát.úgy hogy ő nem küldi vissza.nem szabad vele üzletet kötni.piti csaló.pusztán ingyen akart még egy lámpát!!!!!!ez a terméken folytatott levelezésen is látszik....
Másik fél: a lámpádat visza küldtem volna ,többször ki is hangsujoztam,szöveg értés 1 ,a szüleid neveltek,te nevezel engem csalónak,akkor te mi vagy
zerotolerance74 (741) (Eladó)
Pozitív
2009.06.10. 06:44:22
148582811
Minden rendben ment csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Segítőkész eladó csak ajánlani tudom mindenkinek.Sándor.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
