9016577.boevi (-4) felhasználó összefoglaló oldala

0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 0 0 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 4 5 adásvétel
0 0 4 5 adásvétel
Lakhely: Székesfehérvár
Regisztráció dátuma: 2007.10.26.
Utolsó belépés: 2009.01.15. 12:10
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

pocsijani (336) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.01.12. 14:01:57

Termékkód

499879118

Megbízhatatlan!!! Majdnem egy hónap volt mire a végösszeggel jelentkezett. 2 terméket vettem összesen 18 ft-ért ezekre a postaköltség,nem utánvéttel 2430 Ft lett volna. Szerinte ezt a két kis ruhácskát csak csomagként lehet feladni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pocsijani (336) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.01.12. 14:01:56

Termékkód

499876498

Megbízhatatlan!!! Majdnem egy hónap volt mire a végösszeggel jelentkezett. 2 terméket vettem összesen 18 ft-ért ezekre a postaköltség,nem utánvéttel 2430 Ft lett volna. Szerinte ezt a két kis ruhácskát csak csomagként lehet feladni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

babo_2007 (97) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.01.10. 21:04:41

Termékkód

499874028

Sajnos 1 hónap után sem jött létre a vásárlás! Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hcrx1 (19) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.01.01. 20:50:30

Termékkód

499871543

senkinek nem ajánlom hiába mentem el érte nem volt otthon telefonáltam azt mondta küldi és nem küldött semmit nem megbízható........
Másik fél: Kedves hcrx! Mindenkinek küldtem egy emilt, hogy elnézést, de sajnos gondjaim voltak így nem jutottam el postára. Ma megyek. Nagyon sajnálom, de nem rajtam múlott, ha lehetett volna kihagytam volna az életemből ezt a plusz problémát, am

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bocsbobe (301) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.03.03. 12:00:28

Termékkód

304064039

Igazán türelmes voltam! Több, mint 1 hónapot vártam, a jutalékot befizettem, de semmi! Az elején még 1-2 levelet váltottunk, azóte nem is reagál! Sajnálom, ez negatív!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.