9016577.boevi (-4) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízhatatlan!!! Majdnem egy hónap volt mire a végösszeggel jelentkezett. 2 terméket vettem összesen 18 ft-ért ezekre a postaköltség,nem utánvéttel 2430 Ft lett volna. Szerinte ezt a két kis ruhácskát csak csomagként lehet feladni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan!!! Majdnem egy hónap volt mire a végösszeggel jelentkezett. 2 terméket vettem összesen 18 ft-ért ezekre a postaköltség,nem utánvéttel 2430 Ft lett volna. Szerinte ezt a két kis ruhácskát csak csomagként lehet feladni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos 1 hónap után sem jött létre a vásárlás! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.senkinek nem ajánlom hiába mentem el érte nem volt otthon telefonáltam azt mondta küldi és nem küldött semmit nem megbízható........
Másik fél: Kedves hcrx! Mindenkinek küldtem egy emilt, hogy elnézést, de sajnos gondjaim voltak így nem jutottam el postára. Ma megyek. Nagyon sajnálom, de nem rajtam múlott, ha lehetett volna kihagytam volna az életemből ezt a plusz problémát, am
Igazán türelmes voltam! Több, mint 1 hónapot vártam, a jutalékot befizettem, de semmi! Az elején még 1-2 levelet váltottunk, azóte nem is reagál! Sajnálom, ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.