908483.csorgo79 (-1) 48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel az eladó hibájából nem jött létre. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel az eladó hibájából nem jött létre.143418.HBMarta (179) (Eladó)
Pozitív
2009.09.05. 10:04:27
139514694
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.családi okok miatt elmaradt az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: családi ok121293.bartmuvek_v (1456) (Eladó)
Negatív
2009.06.01. 17:36:24
137193795
Az aukció zárása óta több, mint két hónap telt el! Sajnálom ez nem lehet más, mint negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem utalta a felső árát, még másfél honap utan sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kapcsolatfelvetel utan nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Felvettem vele a kapcsolatot ,de kesobb nem jelentkezett.missalexandra_a (86) (Eladó)
Negatív
2009.05.24. 14:00:32
142509136
.................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ..............................................missalexandra_a (86) (Eladó)
Negatív
2009.05.24. 14:00:00
138713420
.................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: paraszt...........wertesur_v (461) (Eladó)
Negatív
2009.05.20. 18:13:15
135279950
komoly gondok voltak a folyamatokban
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett, de még csak az e-mail-re sem válaszolt. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.retrooszermester (2708) (Eladó)
Negatív
2009.05.10. 18:36:36
142145522
3 hétíg vártam ! SAJNÁLOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.koszonjuk a vasarlast
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csatlakoznom kell a többi negatívat adóhoz. Többször írtam levelet, amire nem mindig jött válasz, telefonon is beszéltem vele, azt az ígéretet kaptam, hogy küldi a pénzt. Ez már több mint 1 hónapja húzódik, szerintem elég türelmes voltam... Sajnos megbízhatatlan
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hatalakriszta (349) (Eladó)
Semleges
2009.04.27. 19:49:34
141910965
No comment inaktív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megbeszéltek ellenére nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerestem a Vevőt telefonon, emailben, nem történt reagálás. A licit 27 napja történt. Tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Másfél honapot váratott az átadásra,a türelmem elfogyott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Zoldstudio_a (370) (Eladó)
Pozitív
2009.04.25. 08:42:55
141952013
Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lassan egy hónapja hiába próbálom elérni, ha reagál is, csak felületesen teszi. Ha egyáltalán válaszra méltat... Megbízhatatlan "vásárló", nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett a termékért. Telefonra, mail-re nem válaszol! NEM AJÁNLOM!!! Megbízhatatlan! Nem is értem miért licitál az ilyen ember!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő családi okokra hivatkozva nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Március 28.-án leütött egy terméket, ígérte, hogy következő héten utalja a pénzt. Azóta többször érdeklődtem, de semmi válasz. Tovább nem tudok várni. Nem ajánlom senkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Chetadison (1027) (Eladó)
Pozitív
2009.04.04. 21:29:17
138813873
A tranzakció rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható, rugalmas partner. Minden a megbeszéltek szerint történt! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
642429.vargareg_v (475) (Eladó)
Pozitív
2009.03.28. 11:48:53
141944654
Gyors, pontos, megbízható partner, másoknak is jó szívvel ajánlom. Ha elégedett voltál, nézz be hozzám máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minimorisz64 (337) (Eladó)
Pozitív
2009.03.26. 17:01:07
140980726
Gyors,korrekt,megbízható,és még kedves is ..csak ajánlani tudom mindenkinek..köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PONTOS KORREKT PARTNER.+++++KÖSZI
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
800295.AUDIQ7i (2281) (Eladó)
Pozitív
2009.03.10. 09:10:37
130423752
Gyors korrekt partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett a termékért.A határidő rég lejárt.Nem válaszol a leveleimre.NEM AJÁNLOM.Megbízhatatlan.
Másik fél: szeretnék menni a termékért
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,megbízható partner.Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
