Kata24 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
samsungi900_a (450) (Eladó)
Pozitív
2009.09.28. 20:19:25
152398133
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több levelet is írtam, sajnos nem sikerült a kapcsolatfelvétel, de mint láttam, elég régen nem is jelentkezett be. Sajnálom !
Másik fél: Először telefonon próbáltam felvenni a kapcsolatot vele, ami nem jött létre, mivel a kapott szám a nap több részében sem volt elérhető. Egy e-mailt küldtem, melyben érdeklődtem utánvét lehetősége iránt. Erre 1 levelet kaptam, amiben válasz nem volt, csak az, hogy a gyors lebonyolítás érdekében vegyem fel a kapcsolatot vele. Nehezen, telefonon elértem, megbeszéltük, hogy működhet az adásvétel utánvéttel az elfoglaltságaim végett. Megkaptam a terméket, amit ki is fizettem. Nem érzem jogosnak a negatív értékelést, vissza nem vonta a megbeszéltek ellenére sem. Köszöntem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Minden rendben ment. Köszönöm a türelmet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
