evike001_t (13) 70.97% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves Évi! Sajnos negatív értékelést kell adnom, mivel 1 hónapja nem válaszolsz a megkereséseimre, illetve a gyermekruhákat a mai napig nem fizetted ki. Sajnálom..., de megbízhatatlan vagy. A terméket újból meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balogregina (893) (Eladó)
Negatív
2008.07.18. 09:12:30
373676812
Azthiszem elég türelmes voltam!Sajnálom,de nem reagál a megkeresésre...azt nem értem akkor miért licitál??????????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balogregina (893) (Eladó)
Negatív
2008.07.18. 09:12:11
374570670
Azthiszem elég türelmes voltam!Sajnálom,de nem reagál a megkeresésre...azt nem értem akkor miért licitál??????????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7640595.veeri (789) (Eladó)
Negatív
2008.07.14. 06:28:10
381833271
Sajnálom,nem jelentkezik, ez negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igérted,hogy utalsz de nem tetted meg.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igérted,hogy utalsz de nem tetted meg.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igérted,hogy utalsz de nem tetted meg.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Melinda01 (309) (Eladó)
Semleges
2008.07.05. 23:24:41
378872372
Az első lépést is én tettem meg, mint eladó,sokára reagált, találkozót kért egy 10 dkg body átvételére, amit akár el is fogadtam volna, ha válaszol. 3 hete nyerte meg, 1 hete küldtem felszólító levelet, de semmi. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel létrejött. A body-t a vevő kérésére simán postáztam. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2008. jún. 17-én lejárt az aukció,azóta már fizetési emlékeztetöt is,emailt is irtam válasz semmi nagyon nem ajánlom senkinek sem.MEGBIZHATATLAN.Ma már julius 1-je van pénz sehol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2008. jún. 17-én lejárt az aukció,azóta már fizetési emlékeztetöt is,emailt is irtam válasz semmi nagyon nem ajánlom senkinek sem.MEGBIZHATATLAN.Ma már julius 1-je van pénz sehol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható,rugalmas,kedves,vevő!Az aukció nagyon gyorsan lezajlott.Köszönöm a vásárlást!Örülök hogy megismerhettem!Bátran ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lacamacilaci (735) (Eladó)
Negatív
2008.06.14. 16:35:35
341956197
Április 15-e óta várok. A termék másnak is kellett volna, újból meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Április 9.-e óta hiába várom a jelentkezését. A fizetési emlékeztető és a külön e-mail sem bizonyult hatásosnak. Nem is az elveszített jutalékot sajnálom, hogy a sok jó tapasztalat után most először beleakadtam egy link vevőbe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom!!! :( Március 25-én ért véget az aukció, azt hiszem eleget vártam!!! A visszatérítésről már így is lecsúsztam. Csak azért adok semlegest, mert nem volt nagy összeg!!!! Remélem máskor összejön az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Közel 1 hónapja nyerte a terméket, azóta nem tudom elérni. Az adás-vétel nem jött létre...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5922429.boti2006 (1603) (Eladó)
Negatív
2008.03.14. 21:29:11
312031500
Sajnos az adás-vétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9523216.peczelimate_t (25) (Eladó)
Pozitív
2008.03.10. 17:21:29
299039359
nagyon jó vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
henriett_73 (405) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 21:19:29
293846248
minden rendben ment, ajánlom!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben nagyon kapcsolattartó!!!!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben nagyon kapcsolattartó!!!!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben nagyon kapcsolattartó!!!!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben nagyon kapcsolattartó!!!!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek!Sok pozitív++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6277486.anaketto_t (414) (Eladó)
Pozitív
2008.02.03. 21:45:12
1433274028
mindenkinek ajánlom csak+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész, rugalmas partner. Ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt,pontos vevő.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper vevő, köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27_t (9299) (Eladó)
Pozitív
2008.01.24. 19:29:04
295072644
Korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos vásárló, ajánlom mindenkinek sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes,pontos,gyors,mindenkinek csak ajánlani tudom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3812253.panQ6 (394) (Eladó)
Pozitív
2008.01.21. 20:12:37
288070289
Gyors, pontos vevő! Köszönöm a vásárlást! sok-sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben kapcsolattartó kedves vevő!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6758738.agnes7219 (1325) (Eladó)
Pozitív
2008.01.10. 11:15:58
1432943240
Kedves, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
