YoungGabriel (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
hasznosholmi_v (373) (Eladó)
Pozitív
2010.08.26. 20:49:53
172781833
Minden ok,köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.193250.zsidakovits (168) (Eladó)
Pozitív
2010.08.24. 19:22:30
172734131
Minden rendben volt,ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Karateqtya (174) (Eladó)
Semleges
2010.08.08. 18:15:48
175708370
minden rendben volt, méretprobléma miatt nem került sor a befejezésre, de csak pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.viking71_a (1185) (Eladó)
Pozitív
2010.06.19. 14:08:13
170783446
Minden rendben ment, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, rugalmas és korrekt partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többször módosítottunk határidőt, de végül már az email-ekre sem válaszolt. 4 hónappal ezelőtti leütés volt, tovább már nem vártam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször módosítottunk határidőt, de végül már az email-ekre sem válaszolt. 4 hónappal ezelőtti leütés volt, tovább már nem vártam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször módosítottunk határidőt, de végül már az email-ekre sem válaszolt. 4 hónappal ezelőtti leütés volt, tovább már nem vártam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom mindidáig sem küldte el a vételárat,sajnos már értékelnem kellett,csak ezért Semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Videodigit (283) (Eladó)
Pozitív
2009.08.13. 22:08:55
150647759
Minden a legnagyobb rendben ment! Villámgyors fizetés, szuper kommunikáció! Remek Vaterást üdvözölhetünk a személyében! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Videodigit (283) (Eladó)
Pozitív
2009.08.13. 22:08:55
151148093
Minden a legnagyobb rendben ment! Villámgyors fizetés, szuper kommunikáció! Remek Vaterást üdvözölhetünk a személyében! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.