917441.Ruegg123 (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem kapok vissza jelzést a leveleimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azt mondta elküldte a pénzt, és mégsem! 4 nap mulva írta hogy utánanéz és hív, azóta is hív. Minek üti le akkor ha nem fizeti ki, más meg örülne neki!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megveszi és nem érdekli hogy ki kéne fizetni, és nem fizeti ki!LaptopStickers (108) (Eladó)
Pozitív
2010.11.15. 10:39:30
185125306
Minden kifogástalanul zajlott. Korrekt vevő, kiváló vaterás. Csak ajánlani tudom!!! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1426204.homokimark (330) (Eladó)
Pozitív
2010.11.09. 08:25:24
184782344
Korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, pontos vevő, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fantasztikusan gyors vaterás.Mindenkinek szívből ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
877051.Newline001 (81) (Eladó)
Semleges
2009.08.10. 18:07:05
150273499
Csak pozitívat tudok mondani, de sajnos a vevő nem erre a rácsra gondolt, nem volt megfelelő a kocsijához. Egyébként korrekt, pontos. A jövőben mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: +++++++++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
soldiertom1 (7811) (Eladó)
Negatív
2009.04.26. 18:56:37
138105734
Negatív! Hosszú időn át nem jelentkezett, majd ígérte hogy utal végül közölte, hogy nincs ideje rá. Viszont felajánlotta, hogy kiszállíthatom Törökbálintra szívességből hol állítása szerint azonnal kifizette volna. Több e-mailt váltottunk; szerintem egy utalás kb. ugyanannyi idő - erre nem volt idő -, mint egy levél megírása... Ezért ennyi idő után elfogyott a türelmem.
Másik fél: Sajnos, tényleg nem tudtam jelen esetben megoldani az adásvételt. Ezért szíves elnézését kérem az eladónak. Tisztelettel,
Rüegg
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gillan970 (2950) (Eladó)
Pozitív
2009.03.16. 10:52:58
132328240
Tökéletes partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
