derek188 (35) 92.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szekelyvill (25644) (Eladó)
Pozitív
2017.12.07. 19:43:23
2565029837
megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pabalazs7 (364) (Eladó)
Pozitív
2014.10.27. 07:56:45
1987568075
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek ajánlom! sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
derek188 egy NEGATÍV EMBER, senkinek NEM AJÁNLOM !!!
Levelezésben több napon keresztül ígérgette napról napra, hogy a vételárat fizeti aznap. Amikor tegnap felhívtam azt mondta, hogy neki mégsem kell a termék. És miért nem ezt írta a levelekben vagy miért nem hívott fel? Pl., hogy "ne haragudj, de ezért vagy azért mégsem venném meg" - erre hiteget. Vagy játszik, hát nem itt kellene játszani a vaterán...
derek188 egy NEGATÍV EMBER, senkinek NEM AJÁNLOM !!!
Másik fél: Nem vagyok negatív. Sajnálom, nem saját részre lett volna a GPS, és nem tudtam róla hogy leütik. Mikor megtudtam próbáltam arra bírni az ismerősömet hogy vegye meg de már nem kellet neki. Úgy volt hogy kell azért is írtam emailt, de tegnapra kinyögte hogy még sem kell, és még dolgoztam mikor hívott az eladó. Nem mentség de kicsit másabb a történet mint amit ő írt le.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LEGSZERX (9108) (Eladó)
Pozitív
2013.06.01. 17:59:49
1739208551
Minden rendben lezajlott, gyorsan fizető vásárló. Köszönjük a rendelést, használja a terméket megelégedéssel. További sikeres vaterázást kívánunk: LEGSZERX http://www.vatera.hu/listings/index.php?ob=1&obd=1&us=LEGSZERX
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bilbocska (194) (Eladó)
Pozitív
2012.11.19. 12:29:05
1656775433
Kedves,korrekt partner.Ajánlom mindenkinek!Pozitív++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos, korrekt partner csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1003370.meggyesturos (2247) (Eladó)
Negatív
2012.10.31. 15:04:39
1659115616
TE mire írtál negatív értékelést!
Arra hogy nincs pénzed kifizetni a leütött terméket?
Nevetséges a kifogásod hogy nem kaptál emailt mert nálunk megvan hogy megkaptad!!!
Ha nincs pénzed ne licitálgass!!!
SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
Másik fél: Persze természetesen lehet ezzel vádolni engem hiszen a többi ember így azt hisz el amit akar. Csak önnek az adatlapján nem én vagyok az egyetlen aki ugyan ezt az értékelést adta le amit én. Szóval nekem jobban tudnak hinni mint önnek, amúgy 3 email, és 2 telefonhívás után adtam fel a próbálkozást, illetve nem is magamnak kellet volna hanem ismerősömnek, szóval volt rá pénz :D
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csalamatyi (274) (Eladó)
Pozitív
2012.10.30. 19:38:13
1660575725
Gyors,pontos,megbízható vásárló!Remek vaterás!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csalekft (2462) (Eladó)
Pozitív
2012.09.21. 14:18:36
1640640065
Minden rendben zajlott, csak pozitív!! Köszönjük a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hisztimisztike (1980) (Eladó)
Pozitív
2012.07.25. 19:43:22
1609047362
Minden rendben ment!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem fizette ki a terméket a vállalt határidőig, ezután többször is haladékot kapott, de nem teljesített. Később bejelentette, hogy nem tart igényt a termékre. Ennek az értékelésnek NEGATÍVnak kéne lennie, mert a vevő nem egyenes és csak hitegeti az embert utána pedig kifogásokat keres. Kérek minden vevőt, hogy csak akkor licitáljon a termékeimre ha rendelkezésére áll a vételár és a fizetést tudja teljesíteni a vállalt határidőig. A vevő NEM ajánlott üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
diskses88 (1114) (Eladó)
Semleges
2012.07.03. 14:30:58
1597839881
Sajnos nem jött létre, talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött létre, talán majd legközelebb.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bilbocska (194) (Eladó)
Pozitív
2012.06.08. 14:08:37
1578482636
Nagyon kedves,korrekt vásárló!Ajánlom mindenkinek!Pozitív+++++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner!!!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Gyors,rugalmas.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VipTechnika (5528) (Eladó)
Pozitív
2012.05.17. 11:30:54
1590830252
Minden rendben, korrekt partner ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint.Köszönöm.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, nagyon szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, kommunikatív vásárló. ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szrnszrn (4762) (Eladó)
Pozitív
2012.04.19. 21:16:39
1561936376
MInden rendben, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katka861128 (2555) (Eladó)
Pozitív
2012.04.17. 09:14:29
1559177048
Korrekt vásárló. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a könnyű és gyors adásvételt, szívesen látom bármikor!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos. Csak ajánlani tudom mindenkinek! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muszakioutlet1 (418) (Eladó)
Pozitív
2012.03.08. 12:39:18
1532092634
Minden rendben zajlott. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szupra25 (2059) (Eladó)
Pozitív
2012.03.08. 09:18:56
1510482497
Ok köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurci101 (218) (Eladó)
Pozitív
2012.02.29. 13:17:41
1536483995
Minden rendben és gyorsan ment,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Chicken986 (528) (Eladó)
Pozitív
2012.02.08. 15:06:18
1538432930
Maximálisan megbízható,gyors,kommunikatív Vásárló!Bátran ajánlom Mindenkinek!!!+++++Remélem lesz még szerencsénk Egymáshoz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Pontos, kapcsolattartó partner. Ajánlom!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a Vevő-nek nem utalták a pénzét időben ,igy Ő sem tudta nekem utalni,és nem tudtam tovább várni.igy nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Sajnálom hogy így alakult nem tartott olyan sokáig a dolog csak az eladónak gyorsan kellet a pénz, mert megszorult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
menomano001 (1248) (Eladó)
Pozitív
2011.12.27. 09:22:51
1520717924
Minden rendben zajlott,mindenkinek ajánlom!++++Postázva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló, gyors pontos!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlot ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
F_r_e_d_d_y (239) (Eladó)
Pozitív
2011.12.13. 12:42:54
1514908337
Korrekt, gyors Partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden gyorsan és rendben ment. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemről a szerencse gyors korrekt csak ajánlani tudom++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sammmy1_a (776) (Eladó)
Pozitív
2011.06.23. 13:36:08
1462385903
Köszönöm a vásárlást! Korrekt, kapcsolattartó partner! Mindenkinek ajánlom-.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ShoesandClothes (623) (Eladó)
Pozitív
2011.04.25. 16:47:36
1446644823
Minden rendben,korrekt partner,ajánlom ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ShoesandClothes (623) (Eladó)
Pozitív
2011.04.25. 16:47:17
1446916300
Minden rendben,korrekt partner,ajánlom ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1044017.Lyla20 (145) (Eladó)
Semleges
2011.04.07. 18:25:24
1449163497
korrekt kedves partner sajnálom hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelő méret!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kreator999 (2069) (Eladó)
Pozitív
2011.03.31. 15:26:42
1447081298
Köszönöm, minden rendben ment. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6355779.Akksik (504) (Eladó)
Pozitív
2011.03.29. 19:15:23
1445333294
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kreator999 (2069) (Eladó)
Pozitív
2011.02.22. 16:32:27
1441523728
Köszönöm, minden rendben ment. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lilimo33_t (698) (Eladó)
Negatív
2011.02.09. 09:53:54
1440484859
A vevő figyelmetlen volt, elnézte a cipő méretét, de korrekt, mert idejében jelezte, hogy nem kívánja megvenni a terméket!
Másik fél: Köszönöm hogy azért valamenyire rendes volt. De azért a cipő méretett látható helyen feltüntetthetné.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kreator999 (2069) (Eladó)
Pozitív
2010.10.19. 19:59:44
183095656
Minden rendben ment. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
