BEERodalom1 (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Borzascucu (2373) (Eladó)
Semleges
2013.03.22. 20:02:42
1724530742
Sajnos nem jött létre az üzlet, ám nagyon készséges és barátságos üzletfelet ismerhettem meg, ajánlom bátran, csak a legjobbakat mondhatom el róla!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.marces28 (183) (Eladó)
Semleges
2012.06.04. 11:02:20
1593515144
Minden rendben,majd legközelebb boltolunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő időközben a gépkocsit,amihez az alkatrész kellett,eladta,így okafogyottá vált a vásárlás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ilyen felhasználó névvel nem kaptam utalást. ha elutaltad kérlek emailben jelezd!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
luckyporello (447) (Eladó)
Pozitív
2011.12.07. 13:54:24
1508467625
Köszönöm a pontosságot és gyorsaságot! Jó vaterás, ajánlom másnak is!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
flamingoshop (284) (Eladó)
Semleges
2010.10.21. 18:27:15
180174298
Pár hét után sikerült elérnünk egymást,de a vásárlás végül elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alexa25-A1 (972) (Eladó)
Semleges
2010.04.02. 16:17:20
165669263
Kénytelen vagyok értékelni ,mert a vatera oldalamra nem tudok értékelés hiányában belépni.A vevő három hete ütötte le a terméket,jelentkezett,de aztán mégsem vette meg az árut a megbeszélt határidőig.Ha kifizeti azonnal visszavonom a semleges értékelést,és értse meg nem tudok mást adni,mert a semmire nem fizetek jutalékot a vatera felé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dalmi01_v (1313) (Eladó)
Pozitív
2010.03.07. 12:46:31
161364598
minden rendben ajánlom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem fizetett és a levelemre sem válaszolt az utóbbi időben,a telefonon nem elérhető.
Másik fél: Legközelebb próbálj is meg felhívni Te retek, és áruld másnak 20-ad osztályú kínai szarjaidat, ha már így negatívan értékelgetünk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper gyors,korrekt partner,szívből ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsoltika2000 (1012) (Eladó)
Pozitív
2009.04.17. 07:17:24
129761994
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves és gyors vásárló!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
