923582.orca11_a (6) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
- = OK = -
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NO komment....kerűljétek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudom miért üt le olyan terméket valaki, ami nem kell neki?? Email-re nem válaszol, telefonon nem érhető el, a terméket egyáltalán nem kereste, szerintem át sem akarta venni. Az ilyet kitiltanám, úgyhogy NEM ajánlom!!!! Aki teheti, kerülje el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.142058.alfi21_a (256) (Eladó)
Negatív
2010.05.06. 12:19:23
167129926
NEGATÍV,NEM AJÁNLOM!!!Utánvéttel kérte...belementem,ő meg az értesítés ellenére nem veszi át.Remélem a címed valós,mert ha arra járok ledolgozod a keletkező költségeim(vagy a JÓÉDES ANYÁD,ha így nevelt).Remélem ez itt az utolsó üzleted,te kis RATYI.NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mert 1 KAMUS RATYI !!!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A készülék kifogástalan volt, de a mérete miatt nem felelt meg a vevőnek a termék, ezt jelezte a vevő, így visszavettem a klímát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A mérete miatt nem felelt meg a vevőnek a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1022031.tengerikorall (592) (Eladó)
Pozitív
2009.08.01. 00:39:18
151153202
Gyors, pontos, megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem én elég türelmes voltam! Szerintem a vevő feladata, hogy megoldja az átvételt, ennek ellenére én felajánlottam hogy elviszem neki, de az sem felelt meg!Azóta eltelt vagy 2 hónap, eddig vártam! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nagyon elfoglalt volt és nem tudta megoldani az átvételt(3 hónap alatt)!?Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mdominik18 (1117) (Eladó)
Pozitív
2009.06.13. 20:10:08
147574770
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
euro-elektronic (6348) (Eladó)
Pozitív
2009.03.26. 12:33:20
136391918
Megbízható, gyors, pontos, korrekt partner csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
450932.halando (175) (Eladó)
Pozitív
2009.03.20. 14:06:30
130455080
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben ment. Remek partner csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
