balazsera_t (17) 94.74% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gyors és megbízható vásárló. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyeszka-milus (479) (Vevő)
Pozitív
2009.10.15. 07:50:41
771039490
Kedves,megbízható eladó!Szépek a kabátok,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon gyors várárló szívból ajánlom köszönöm szépen csomagot küldöm+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++milló plusz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fabianani (1784) (Eladó)
Pozitív
2008.12.11. 19:23:56
497518316
Kedves,együttműködő partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, jó kapcsolattartó vevő. Használjátok egészséggel a nadrágokat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
uglar_zsuzsi (66) (Eladó)
Pozitív
2008.11.29. 09:59:07
483335284
Megbízható jó partner,mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható partner!!! A csomi úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, rugalmas, korrekt eladó, csupa +++!!! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszilaca (631) (Eladó)
Pozitív
2008.09.24. 13:30:20
443214013
Jó kapcsolattartó, megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszilaca (631) (Eladó)
Pozitív
2008.09.24. 13:30:11
443213849
Jó kapcsolattartó, megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszilaca (631) (Eladó)
Pozitív
2008.09.24. 13:30:01
443213844
Jó kapcsolattartó, megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszilaca (631) (Eladó)
Pozitív
2008.09.24. 13:29:51
443213836
Jó kapcsolattartó, megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az első teszvesz-es vásárlóm:), mindenkinek ilyet kívánok:). Köszönöm, maximálisan++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5792635.hekele1 (70) (Vevő)
Pozitív
2008.06.15. 18:27:42
381901107
Gyors,rugalmas!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vajdaencsi (4128) (Eladó)
Pozitív
2008.06.04. 21:53:08
362388375
??? Örülök, hogy tetszenek a ruhák, köszönöm a vásárlást:) ???
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves,gyors,pontos vásárló! Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást :) Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő. Szívből ajánlom mindenkinek!!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korenybrigitta (2114) (Eladó)
Pozitív
2008.04.18. 11:41:29
348559787
örlök hogy odaért..-))minden rendben és nagyon gyorsan zajlott,,,az eddigi leggyorsabban utaló teszveszes partnerem!!!!!!!!!ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas, megbízható partner, minenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziliistvanne (52) (Eladó)
Negatív
2008.03.19. 12:26:14
325767233
Igazán sajnálom, hogy nem jött össze az üzlet. Én úgy gondolom mindent megtettem. Ha szerinted én voltam a tisztességtelen, akkor te minek nevezed magad?
Másik fél: Én legalább a vevőimet nem vágom át! Ha felteszek egy hirdetést és mindkettőnél van villámár, megbeszélünk valamit, akkor azt nem fogom eltüntetni az aukció vége előtt, utána meg sunyi módon nem válaszolni a leveleikre...ugye?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5729276.dudasandi_t (506) (Eladó)
Pozitív
2008.03.15. 12:20:22
326326006
Megbizható,pontos vásárló!Ajánlom mindenkinek! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, korrekt, szimpatikus vevő.Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
