9286544.balazsdavid1 (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt megbizható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392352378
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392351801
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392352386
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392352367
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392352389
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392352371
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10300479.bne-tilda (5) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 10:55:20
392352767
Ajánlom mindenkinek! Rendkívűl megbízható üzleti partner. Hihetetlnül gyorsan lebonyolítottuk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aukció másnapján kelt mail-re az a válasz jött,hogy nincs otthoni internetje majd később - egy héten belül válaszol.Visszaírtam: nincs ennyi időm ,elállok az üzlettől.Erre felkért,fizessek ró.cs-en,majd lett bszlája is.Komolytalan!
Másik fél: Tényleg nincs otthoni internetem, ezért tettem fel az automatikus választ a rendszerbe. Amikor pedig válaszoltam, azért kértem a rózsaszín utalványt (bár van bankszámlám), mert az eladásaimat nem szeretném visszakereshetővé tenni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az úr licitált a termékemre, majd azt a licit végeztével visszamondta, így nem jött létre az eladás. Majd kérte, hogy ne írjak negatív értékelést és felajánlotta, hogy vegyem meg a termékét.
Másik fél: Ez pontosan így volt. A válaszlevélben azt is leírtam, hogy már régóta kinéztem az írásvetítőt, és ezért licitáltam, de közbe lebeszélt róla az anyukám, mert 15000 ft-ba kerül.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
