9287736.aprilis82 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem reagált a leveleimre, nem tudom mi történt velel?!:-( Nem szeretek negatív értékelést adni, de nem tehettem mást. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom...több e-mailt is írtam neki, de egyikre sem reagált. Szerda estig (2008.01.30.) hagytam neki döntési időt, de azóta sem jelentkezett.:-( nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9032141.erobi2 (2564) (Eladó)
Negatív
2008.01.30. 08:06:09
292987128
Jan.7-én járt le az aukció,vártam türelemmel,2 hét múlva jelenkezett,hogy küldi a pénzt,csak influenzás volt.Vártam,nem reagált az email-re,a tel.szám másé.Írtam,hogyha nem jelentkezik,újra meghírdetem negatív értékeléssel,semmi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Licitált egy nem 100Ft-os hasláncért...aminek az ára nagyon jól jött volna nekem!!!! Se a kapcsolatot nem vette fel velem, és később az én levelemre sem válaszolt!!!! Pedig nem keveset vártam rá!!!! Senkinek nem ajánlom! --------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szhildi_a (1722) (Eladó)
Pozitív
2007.12.18. 18:21:54
1432427518
Korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
edi76_2006 (443) (Eladó)
Pozitív
2007.12.17. 10:58:37
1433224455
Megbízható,korrekt,kedves vásárló!Ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
