hetty17 (22) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
joekaracsony (1066) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 21:55:49
1720791914
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
joekaracsony (1066) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 21:55:49
1720791908
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
joekaracsony (1066) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 21:55:49
1720794005
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom! Minden rendben ment!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
malacvisit (348) (Eladó)
Pozitív
2012.09.27. 22:22:12
1648385204
Pontos gyors!!! volt az átvétel, egy nagyon KREATÍV különleges hölgyet ismertem meg +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dererdora (125) (Eladó)
Pozitív
2012.03.25. 19:29:32
1481722187
Minden rendben ment. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiszaimonika (1485) (Eladó)
Pozitív
2012.01.03. 09:24:27
1524096635
Kedves Vevő, ajánlom mindenkinek. Csupa++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettega54 (1965) (Eladó)
Pozitív
2011.12.04. 20:42:49
1492417844
Nagyon korrekt vevő.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízató, kedves vaterás, csak ajánlani tudom! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,és ami a lényeg jó kapcsolattartó partnert ismertem meg a kedves vásárló személyében.Köszönöm, hogy termékeimből vásárolt és megtisztelt bizalmával. Értékelésem*****. Ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
halmiholmi (2643) (Eladó)
Pozitív
2011.09.20. 09:25:24
1475732698
Nagyon kedves, villámgyors, jó kapcsolattartó kiváló vásárló! Jó szívvel ajánlom Őt másoknak is! Maximálisan+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
halmiholmi (2643) (Eladó)
Pozitív
2011.09.20. 09:25:24
1473440581
Nagyon kedves, villámgyors, jó kapcsolattartó kiváló vásárló! Jó szívvel ajánlom Őt másoknak is! Maximálisan+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
halmiholmi (2643) (Eladó)
Pozitív
2011.09.20. 09:25:24
1473440572
Nagyon kedves, villámgyors, jó kapcsolattartó kiváló vásárló! Jó szívvel ajánlom Őt másoknak is! Maximálisan+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pikk-pakk volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt,megbízható nagyon kedves vatera partner,minden komoly vaterásnak tudom ajánlani,köszönöm hogy az ajánlataim közül vásárolt, SZÁMLÁVAL POSTÁZVA Üdvözlettel: MESZES1
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KorrektMen (741) (Eladó)
Pozitív
2010.12.08. 12:32:14
186871012
Korrekt üzleti partner (vevő)! Csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Köszönöm! És ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mydroslavi (240) (Eladó)
Pozitív
2010.11.08. 22:13:23
181097314
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!!!Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piki111_a (1418) (Eladó)
Pozitív
2010.10.26. 19:32:48
183964904
Minden a legnagyobb rendben lezajlott. Köszönöm a vásárlást és sok örömöt kívánok a gép használatához. Tökéletes, Gyors, kommunikatív partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsebibab20 (184) (Eladó)
Pozitív
2010.09.20. 10:54:49
177536810
Minden rendben ment.Csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CountInferno (637) (Eladó)
Pozitív
2010.05.18. 18:09:27
169810686
Részemről minden rendben lezajlott. A pénz megjött, a könyvet feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
630819.Ferropassit (2981) (Eladó)
Semleges
2010.04.19. 18:25:30
167894202
Még a vásárlás napján telefonon jelezte, hogy máshol már megvette a filmet.
Másik fél: A vásárlás nem jött létre sajnos.
Elnézést kérek az eladótól, ezzel a vásárlással szívességet tettem volna, de az illető megvette közben a filmet.
Az eladó rendkívűl előzékeny volt!
Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
francisco007 (1552) (Eladó)
Pozitív
2010.02.25. 09:23:18
163306074
Csak ajánlani tudom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RedstarBudapest (3303) (Eladó)
Pozitív
2010.02.22. 08:45:46
163475439
Gyors megbízható Vaterás mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, az áru átadása az előre egyeztetett időben,korrekten zaj- lott. Az ágy kiváló állapotban van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
