Szabs11 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Írtam neki többször a megadott email címre,és semmi válasz. Legalább annyit írhatott volna ,hogy mégsem kell. A feltöltési költséget (670ft) így is buktam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.webshop136 (843) (Eladó)
Pozitív
2015.03.11. 10:57:43
2041363487
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő külföldi utazásra hivatkozva rögtön lemondta az adásvételt. Nem igazán értem, miért licitál, ha tisztában van vele, hogy nem fogja tudni kifizetni a terméket. Változatlanul az 500 forintos kiemelési díjakat is nekem kell kifizetnem a semmiért, valamint már negyedszerre fogom újrahirdetni ezt a terméket össze vissza, felelőtlenül licitálgató felhasználók miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külföldi utazás.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vevő figyelmetlen volt ,nem olvasta el a feltételeket,külföldről akart utánvétellel rendelni... csak sajnos ilyen nem létezik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő figyelmetlen volt ,nem olvasta el a feltételeketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható.. sajnos véletlenül ütötte le a terméket ismételten. Mindenkinek ajánlom ettől függetlenül! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív, és megbízható személyiségnek ismertem meg. Megértem az álláspontját teljes mértékben. Mindenkinek ajánlom, s sok sok sikeres adás-vételt kívánok! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól. Után vételes vásárlást nem bírtam részére biztosítani külföldi küldemény vásárlása esetén. A termék karácsony előtt nem érkezett volna meg ajándék .