935214.tesi011_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
unrealfan (292) (Eladó)
Semleges
2009.08.21. 07:22:29
143775720
Hol is kezdjem,a sok-sok e-mail és telefon utánnagynehezen megegyeztünk az utánvétben de visszajött:)végül időt és pénzt nem sajnálva személyesen vittem el neki,de a kapuban majdnem kudarcba fulladt az adásvétel:)mert a lovét épphogy össze tudta kaparni.SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.livizsolti (382) (Eladó)
Semleges
2009.07.14. 19:31:24
145186786
Csak ígérget!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pumukli967 (178) (Eladó)
Negatív
2009.05.30. 00:07:36
147703402
Az előző értékeléseket látva nekem sem más a vélemémyem:Komolytalan,1-el kevesebb IQ-val már fotoszintetizálna..Hálistennek inaktív,nálam tiltólistás is ezekután ,ha netán visszatérne,ezt ajánlom mindenkinek!!!Termék újraindítva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyszerűen egy megbízhatatlan,igérgetős,hazudós típus,a türelmem pedig végeskalmarattila07 (300) (Eladó)
Negatív
2009.05.29. 12:18:51
146046259
Nem lehet ilyen sokáig húzni! Inkább ne licitáljon legközelebb! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a vevőnek nem felelt meg az áru,igy elállt a vásárlástól.(A megtekintés "kicsit" elhúzódott!)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!Sikerült elérnem telefonon de sajnos csak igérte ,hogy felhiv ugyhogy komolytalan kerüljétek öt !!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Másfél hónap eltelt a licitnyerés óta, a vevő eleinte nem is reagált megkereséseinkre, majd igéretet tett többször is az utalásra, ami a mai napig nem érkezett meg, hiába vártunk türelmesen, nem ajánljuk mint vevőt, nagyon sajnáljuk, hogy igy alakult, de mást nem tehetünk, ha időközben átutalná az összeget, természetesen töröltetjük a negativot, de addig is ami tény az tény....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.luxmarket_a (202) (Eladó)
Semleges
2009.05.25. 15:32:22
146017032
Lassú folyamat....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden Ok! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.419758.kari939 (16) (Eladó)
Semleges
2009.04.19. 20:05:06
137882814
Többszöri időpont egyeztetés után sem jött létre az üzlet!!A csere nem rajtam múlott!!A termék árverését újraindítom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kakukkmarci11 (1053) (Eladó)
Pozitív
2009.04.15. 10:28:55
134225777
Háááááát?!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
