935232.MichaelJackson14 (-1) 44.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett,nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Legalább annyit írhatott volna,hogy meggondolta magát,de erre sem volt képes.Abszolut megbízhatatlan vevő.Jobb ha nem leszel vele kapcsolatban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elsőre kapcsolattartó, igérgetett, aztán eltünt. Sajnálom tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Augusztus végén vásárolt licit nélkül. A vaterától kapott értesítőt és az egész rendszert nem tudja értelmezni, terméklapon levelez, szabálytalanul persze. Irok neki e-mailt, többször is. Se válasz, se pénz, se semmi. Ne haragudj de ez igy nem járja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a megbeszéltek szerint történt.szuper vaterás,mindenkinek csak ajánlani tudom.Köszönöm!Használd egészséggel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tucsi176 (1087) (Eladó)
Semleges
2009.07.18. 07:58:55
148950858
Majd legközelebb,sajnálom nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, nem tudok tovább várni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
686420.vasmacska08 (402) (Eladó)
Negatív
2009.05.28. 12:47:24
145397300
Több, mint egy hónap, pár levélváltás (részemről több) és ígéret után a türelmem elfogyott. Legutóbb 23 napja írt: "szijja neharagudj:S de anyumnak ma töltenek pénzt a kártyájára..:S amint megjön küldöm is:) 600ft elég lex?". Azóta már nem is válaszol, holott a vaterán is járt az eltelt időben. Vagyis nem tűnt el, csak nem reagál. Semmi értelme tovább várni... Szóval negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
248284.bigsammy (287) (Eladó)
Pozitív
2009.04.27. 06:42:06
146242496
Nagyon kedves, megbízható és rugalmas vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.POZITIV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathzoltan58 (830) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 10:42:12
131779636
Minden rendben lezajlott, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
