941297.dunaidoki_v (9) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
violetta01_a (722) (Eladó)
Negatív
2010.07.02. 09:46:06
165225279
A 2010.03.18-án lejárt terméket a mai napig nem fizete ki.Levelekre már nem is válaszól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,pontos és megbízható!!!Minden rendben ment!Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vittoria_a (1360) (Eladó)
Negatív
2010.04.08. 21:07:56
164081616
A vevő azt állítja, hogy az általam megadott számlaszámra nem tud utalni. A számlaszámom jó, a többi vevőm is erre küldi a pénzt. Sajnálom, ha mondta volna, hogy nem kell neki az áru, azt is megértettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az ígéret ellenére a vételár nem érkezett meg a számlámra. Sajnálom, legközelebb gondold át, mit akarsz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Köszönöm, ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos megbízható partner! Minden rendben zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner, köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vevő, köszönöm a vásárlást. Használjátok egészséggel a játékot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
553394.yanee58 (209) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 09:03:07
156805117
Minden rendben,gyorsan ment,köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsenzo (1818) (Eladó)
Pozitív
2009.11.26. 05:57:35
155565133
Minden rendben ment. Remek vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vásárló, szívesen ajánlom! +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,PozitíV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korreket, megbízható. Köszönöm. Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,korrekt partner!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
