942545.Vikipedia123 (28) 75.93% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
jkohonoczki (70) (Eladó)
Semleges
2012.08.10. 11:04:20
151067509
Talán csak figyelmetlenség volt, de nem volt negatív tapasztalatom a vásárlóval szemben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot! Nem lehet tudni, hogy miért. Igy semleges értékelést adok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit nyögve nyelősen ment,de nekem sikerült volt vagy 2-3 hét.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.440121.antukmarcsi (66) (Eladó)
Pozitív
2009.12.27. 18:01:31
151649760
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.440121.antukmarcsi (66) (Eladó)
Pozitív
2009.12.27. 18:01:31
151648515
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hónapig vártam a vételár átutalását,de ez a mai napig sem történt meg! Többször írtam Neki,hogy nézze meg a bankjánál hol akadt el. Azt válaszolta,hogy átment a pénz és küldi a bizonylatot amit szintén nem küldött!? Nem is értem,hogy miért nem válaszolta azt,hogy meggondoltam magam.? :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.katicaruha (1141) (Eladó)
Semleges
2009.12.09. 18:48:37
157126408
Úgy látom nemcsak én vártam hiába....:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.473537.KecskeT (24) (Eladó)
Pozitív
2009.12.01. 18:07:29
154790094
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisnorbert (734) (Eladó)
Negatív
2009.11.29. 08:51:46
153585121
Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett!banderas29 (251) (Eladó)
Negatív
2009.11.29. 00:11:42
153375963
Sajnálom,több mint két hónapot vártam,telefonáltam neki többször is,küldtem neki legalább 5db e-mailt. Hiteget és nem fizet,semmi gond ,ha nincs pénze....csak legalább szólt volna....... Nem ajánlom senkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresés után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiteget és végűl nem fizet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem válaszol a megkeresésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiteget és végül nem fizet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.clarasara (210) (Eladó)
Semleges
2009.11.26. 10:20:17
154698312
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.clarasara (210) (Eladó)
Semleges
2009.11.26. 10:19:25
154700172
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.clarasara (210) (Eladó)
Semleges
2009.11.26. 10:16:32
155294191
Sajnos többszöri megkeresésemre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.clarasara (210) (Eladó)
Semleges
2009.11.26. 10:13:19
154213574
A kapcsolatfelvétel lehetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több, mint egy hónapja nem jelentkezett a termékért. Az árut visszarakom a Vaterára..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a TERMÉKÉRT NEM JELENTKEZETTA vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.559558.marcsi78 (363) (Eladó)
Negatív
2009.11.15. 14:10:02
154954419
3,5 hete vásárolta a kiscipőt, azóta sem jelentkezett, az e-mailekre nem reagál. Úgy gondolom, elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nehezen ment a kapcsolatfelvétel, de végül minden rendben ment. Remélem a csomag rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153896015
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153926385
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153406277
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153805436
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153896005
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153456173
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.11.12. 20:55:04
153406263
Minden ok, ajánlom! ?:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeptember 29 óta 5 levelemre egyetlen választ sem kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szeptember 29 óta 5 levelemre egyetlen választ sem kaptam,A telefonbeszélgetésünkkor közölte, hogy neki drága az általa megnyert termék. Aki ismer tudja, hogy csak a legritkább esetben értékelek negatívan, de itt nem volt más megoldás...ABSZOLÚT NEGATÍV !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevőnek" legalább 10 e-mailt írtam választ nem kaptam. Felhívtam, de csak ígérgetett, az áru ellenértékét nem küldte.A telefonbeszélgetésünkkor közölte, hogy neki drága az álatla megnyert termék. Aki ismer tudja, hogy csak a legritkább esetben értékelek negatívan, de itt nem volt más megoldás...ABSZOLÚT NEGATÍV !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevőnek" legalább 10 e-mailt írtam választ nem kaptam. Felhívtam, de csak ígérgetett, az áru ellenértékét nem küldte.Kicsit nehezen ment a kapcsolatfelvétel,de utána minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anitakecskemet (714) (Eladó)
Negatív
2009.10.31. 10:19:39
154158083
Az általa szabott határidőt sem teljesítette,és azota válaszolni sem hajlandó!Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőnek legalább ötször írtam, legalább 3 határidő hosszabbítást jóváhagytam jóhiszeműleg, 4-szer küldtem el az adataimat, ő hitegetett, de máig nem utalt, megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.557226.pisti206 (779) (Eladó)
Pozitív
2009.10.28. 19:57:41
153034373
Köszönöm a vásárlást! Csak ajánlani tudom++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható partner!Csak ajánlani tudom!Csupa++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Karmen33_a (285) (Eladó)
Pozitív
2009.10.21. 22:04:08
154136613
Megbízható, korrekt, Vásárló! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Beautysell (1980) (Eladó)
Pozitív
2009.10.20. 09:55:40
153343931
Gyors, pontos és megbízható Vásárló, akit szívesen ajánlok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.10.19. 10:01:18
153406183
Minden rendben, ajánlom mindenkinek! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel létre jött,némi csúszással.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Haladékot kért, de a mai napig nem rendezte a dolgot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Csak ajanlani tudom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.