repatorta82 (14) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
filippina (755) (Eladó)
Pozitív
2010.05.11. 07:10:38
1012923479
Gyors, megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tunde2000 (247) (Eladó)
Pozitív
2010.05.10. 21:23:15
1014093983
Kedves, megbízható partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást ! Megbízható, korrekt partner.Nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kislivus_t (1266) (Eladó)
Pozitív
2009.03.27. 22:31:44
582840861
köszönöm minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kislivus_t (1266) (Eladó)
Pozitív
2009.03.27. 22:31:43
582840359
köszönöm minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors partner. Sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK !!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizakutya_t (644) (Eladó)
Pozitív
2008.02.28. 22:26:10
309953554
Pontos partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltjatek (334) (Eladó)
Pozitív
2008.02.14. 19:42:44
310267077
Megbízható vevő, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vincenzo01 (142) (Eladó)
Pozitív
2008.02.09. 22:09:20
304646016
Korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kislivus_t (1266) (Eladó)
Pozitív
2008.01.25. 07:52:50
296061171
köszi minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kapcsolattartó, kedves partner, köszönöm a vásárlást! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mmonika_24 (65) (Eladó)
Pozitív
2008.01.11. 17:41:37
1433597875
Megbízható,korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó kapcsolattartó, korrekt, pontosan fizető partner. Ajánlom mindenkinek, és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.