BlackCat (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az Úrral valami nagyon nagy probléma lehet...A ruhának tudomásom szerint semmi baja, engem nem keresett meg a problémájával. Valamint azt írta, hogy barátságtalan vagyok. HM...az Úr jelentkezett, megírta a szállítási adatokat. Megírtam a szállítás dátumát, melyet megköszönt. Csupán ennyi kommunikáció történt közöttünk. Nem tudom mit várt? Ömlengést, társalgást? Ez nem egy barátkozós oldal...azt máshol keresse. Kimásolom a levelezést, íme:http://kepkezelo.com/images/zsakbjb7gbf7hlmk0w1m.png
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissebb félreértés miatt, nem jött öszze.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aranyfurt16 (410) (Eladó)
Semleges
2015.01.10. 19:46:47
2019591647
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta átvenni a terméket,de korrekt volt és tájékoztatott.aranyfurt16 (410) (Eladó)
Semleges
2014.12.30. 08:24:22
2020173698
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kívánta átvenni a terméket,de korrekt volt és tájékoztatott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
