chanel666_a (20) 91.67%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, 3 hónapot vártam, 24.000 Ft-ot fizettem ki, mert 100 ml-st kértem, azt mondta, üssem le az 50-est, és megbeszéljük. A fizetés után 1 hónappal számos könyörgés után küldött egy pár ezer Ft-os hamis parfümöt, amit aznap visszaküldtem. Azóta 2 hónap telt el és semmi. Most már az is jó lenne, ha a hamisat visszakaphatnám, mert elküldeném bevizsgálásra, stb., de még azt sem kapom vissza. Meg fogom találni a módját, hogy visszakapjam..3 hónapon keresztül megértettem a csaldi gondjait is...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.524786.laccika77 (56) (Vevő)
Pozitív
2009.06.18. 21:48:50
147543950
minden a megbeszéltek alapján zajlott. Maximális pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kiválló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ngyon kedves,közvetlen partner.köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
996962.hhetvege25 (4) (Vevő)
Negatív
2009.06.15. 16:08:04
147406793
Vaterás partnernek alkalmatlan...3 hete fizettem ki az árut és azóta csak igérgetést kaptam, hogy holnap fel lesz adva...ez 5ször hangzott el...ma elvileg ideért...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.554270.fatimi_a (44) (Vevő)
Pozitív
2009.06.12. 13:06:21
147630658
Kedves, rugalmas és abszolút korrekt partner. Mi kell még? Maxiajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.789497.szadam987 (44) (Vevő)
Pozitív
2009.06.09. 16:25:30
146867860
Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Megbízható, kedves eladó. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, nagyon kedves eladó, millió +++++, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
davidjesus07 (126) (Vevő)
Pozitív
2009.05.20. 22:08:01
146210952
Minden rendben ment! Korrekt, nagyon szimpatikus eladó, ajánlom mindenkinek!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, kedves, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút segítőkész, és nagyon rugalmas. Ajánlom mindenkinek, és a parfüm is szuper..mától csak Tőle veszek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes találkozás történt. A partner korrekt, pontos, megbízható. A parfümök isteniek. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kapcsolattartó, megbízható eladó! A termék is kiváló, és isteni finom illata van(bár már ismertem ezt a parfümöt,de még mindig nagyon jó) Köszönöm szépen!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
460204.carlo21_a (89) (Vevő)
Pozitív
2009.04.29. 18:54:00
146210956
Nagyon kedves és pontos eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
231427.canales_a (78) (Vevő)
Pozitív
2009.04.29. 14:47:50
146166666
Gyors, korrekt, ügyfélcentrikus vaterás. Köszönöm az árut megérkezett. Szerencséje a POSTÁNAK:-) u.i.: Majd még kereselek!! sok-sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pokermaster3 (61) (Vevő)
Pozitív
2009.04.28. 17:18:02
143377155
Korrekt, gyors, pontos megbízható Vatera-s. Minden rendeben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon,kedves,pontos,becsületes! Éppen olyan mint egy jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható,kapcsolattartó,pontos.ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors, megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez gyorsan ment! Személyes átvétel volt ,az árú tökéletes a parfüm Eredeti. Nagyon kedves,rugalmas Vaterás ! Köszönöm:))!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
