9493167.Laki107 (9) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
9137451.Meci75_t (53) (Eladó)
Negatív
2008.05.03. 17:30:50
334325674
Többszöri megkeresésre sem reagált...Több heti várakozás után is sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9137451.Meci75_t (53) (Eladó)
Negatív
2008.05.03. 17:30:50
334315858
Többszöri megkeresésre sem reagált...Több heti várakozás után is sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9137451.Meci75_t (53) (Eladó)
Pozitív
2008.04.05. 07:36:51
330618911
Szimpatikus vevő,minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9137451.Meci75_t (53) (Eladó)
Pozitív
2008.04.05. 07:36:51
326630189
Szimpatikus vevő,minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csigabiga72_a (46) (Vevő)
Pozitív
2008.03.06. 00:49:08
319579179
A vásárlás nagyon kalandosra sikerült, de megérte. Nagyon kedves és segítőkész család, köszönöm a szervezést! Egy boldog vásárló :)))))))))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, megbízható, kommunikatív partner! Mindenkinek szívből ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus elado, szivbol ajanlom! a vasut gyonyoru!!!! koszonjuk szepen!
Másik fél: nagyon köszönjük ezt az értékelést.remélem a gyerköcnek fog ugy tetszeni mint az én gyerekemnek amikor megkapta!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy cipőre licitált nálam és a fizetésnél egy hét haladékot kért,aztán -mondván sokat tartózkodik külföldön-kért,tegyem vissza a cipőt a Teszveszre... Néha én is csúszom a fizetéssel,de az ilyesmi nekem nem igazán jön be!----
Másik fél: szerintem neked is csak annyi közöd van az életemhez amennyi a másiknak aki negatívat adott,ha már itt tartunk akkor nem tüntem el és korrektül szóltam hogy inkább tedd vissza a cípőt.azt hogy milyen indokkal senkinek nincs hozzá köze
Megbízható, korrekt, kedves vásárló. Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm!+++
Másik fél: nagyon szépen köszönöm neked de ezk szerint még ezt sem érdemlem meg!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jagoka1984 (1362) (Eladó)
Pozitív
2008.02.17. 18:54:09
300587558
Minden rendben volt!
Másik fél: neked is megköszönni tudom ezt amit írtál!!!remélem nem ez volt a végleges üzletkötésünk
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kommunikatív, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!
Másik fél: köszi szépen!kedves vagy4
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gonczyandi (717) (Eladó)
Negatív
2008.02.11. 21:17:36
299184718
Sajnálom, de félrevezetett és nem jelentkezett a termékért. Azt mondta, nem tud fizetni, mert ellopták a papírjait, de látom, másoknak mégis utalt. Most közölte, mégsem kéri a megnyert árut. Nem ajánlom, nem korrekt ember!
Másik fél: azt hogy én megbízhatatlan vagyok azt nem te fogod eldönteni.és azt hogy én kinek és mikor utalok semmi közöd hozzá.nem kellene utánam nyomozni mert ez nem a rendőrség és sosem tudhatod hogy kivel teszed ezt.az értékelésed kifogástal
KORREKT,KEDVES,LELKES,SZÉP TERMÉKKEL,ÉS JÓ KAPCSOLATTARTÓ!!100%
Másik fél: én is csak azt tudom mondani hogy ritka az ilyen ember mint te vagy
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NAGYON BÍROM ÉS NAGYON SZÉPEK A TERMÉKEK!!!:))
Másik fél: nagyon köszönöm .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt,kedves eladó,csak ajánlani tudom!A termék a leírásnak megfelel.
Másik fél: köszi szépen gréta de látva és olvasva a negatívokat nemszabad korrektnek lenni és igazat mondani!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, kitűnő partner, szívből ajánlom mindenkinek..
Másik fél: mindenkinek köszi!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
myluv4twins (260) (Eladó)
Pozitív
2008.02.01. 12:37:27
296463896
minden rendben volt...köszönöm a vásárlást!
Másik fél: én is köszönöm az eggyütt müködést!4
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyufafej_t (1067) (Eladó)
Pozitív
2008.01.25. 17:03:11
298042075
Minden rendben volt. Az első értékelésed +++++
Másik fél: köszönöm széoen!kedves vagy!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
