ancsika_2107 (6) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
megbízható gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kitűnő állapotú telefon használhatatlan!nem hajlandó vissza vásárolni, a javitása 7000ft. azt irta, értékeljem negatívan majd ő is azt teszi és hogy ne fenyegessem azzal, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok. pedig azt fogom tenni.
Másik fél: it nem arról van szó hogy ha te is akkor én is lenegativozlak. nem vagyok ilyen gyerekes.Megmondtam hogy nálam működött egy évig használtam!Az hogy nálad mért nem talál hálózatot..nem tehetek.semmiért nem fizetek
VETTEM TŐLE EGY MP4-ET NÁLA A HASZNÁLT KIJELZŐHIBÁT JELENT ,PÉNZT VISSZA NEM AD ,ÉS NE ZAKLASSAM MERT TERHES, MIVEL ANYA VAGYOK KÖZLÖM EZ FELELŐSSÉG ÉS HA ILYEN VAGY TERHESEN MILYEN ANYA LESZEL??TARTSD MEG A PÉNZT ÉS ARRA KÖLTSD.......
Másik fél: a kijelzőjén van egy folt , az még nem hibás, lehet használni!!! működik mindene. Te zaklatsz a családi ügyeiddel.semmi közöm hogy te kinek veszed és mire HASZNÁLTAN!a felelősségről meg ne te dumáljál nekem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, megbizható partner,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8916352.varnagyd (59) (Vevő)
Pozitív
2008.12.16. 12:50:07
497659453
Megbízható partner.ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors pontos teszveszes!Szép terméket kaptam, mindenkinek szeretettel ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben mennt, köszönöm szépen a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7258290.hunorka1_t (157) (Eladó)
Negatív
2008.12.05. 14:12:50
462675708
Nem jött létre az eladás!!!! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható vásárló, minden rendben ment! Mindenkinek szívből ajánlom Őt! Köszi a vásárlást, úton a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kapcsolattartó, megbízható teszveszes!!!
Másik fél: megbízható, gyors eladó !! Mindenkinek csak ajánlani tudom :) köszi
martikaedit (2390) (Eladó)
Pozitív
2008.11.10. 17:47:28
450920666
mEGBÍZHATÓ,JÓ KAPCSOLATTARTÓ VEVŐ!sZÍVESEN AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a fényképen szereplő árút küldte. Majdnem kétszer annyi postaköltséget kért előre, mint amennyiért feladta.Telefonon igérte, hogy megbeszéljük az ügyet, nem történt meg. Az e-mailjain visszajönnek, hogy a címzett blokkolta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6416942.zsomodi (53) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 17:24:45
341419582
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7341733.koloszarbeata (1183) (Eladó)
Semleges
2008.03.26. 14:04:12
329918784
Sajnos nem jött létre az üzlet,de bármikor el lehet érni.Ezért is adtam semleges értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott.Ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.