malev69 (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
anjinsan_a (157) (Eladó)
Semleges
2012.12.03. 12:47:56
1671980123
nem küldte el a pénzt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.playstation99 (1054) (Eladó)
Negatív
2011.12.11. 19:25:37
1499367020
A vásárló a leütés óta nem jelentkezett,több levelemre sem válaszolt.Legalább annyit írt volna,hogy bocs,de mégsem kell az áru.Meg esett,hogy közbejöttek családi okok,vagy csak fizetéskor tudtak utalni.bármi,de más tud írni,én pedig tudtam már várni akár több hetet is.Bármi megoldásra nyitott vagyok,de ez nem korrekt.Nagyon csúnyán becsapott,hiszen már rég eladhattam volna a terméket,amíg rá vártam.Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 hónapja nyerte meg a terméket,és azóta sem utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, nagyon jó vaterás, és rendes vásárló, ajánlom mindenkinek. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott korrekt fél ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott korrekt fél. ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GutiKriszti (813) (Vevő)
Pozitív
2010.10.28. 20:16:15
183750560
Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék többszörösen hibás volt, ezek nem szerepeltek a leírásban, de kölcsönösen megegyeztünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MAXIMÁLISAN korrekt!!!!!!!! Örülök,hogy találkosztunk.Részemről a megtiszteltetés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, szimpatikus partner. Mindenkinek szívesen ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönjük,nagyon szép a kabát!minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép termék, mint a képen, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
