Mojlepque (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kedves vevő mismásolt az áru átvételét illetően, arra hivatkozott, a terméket egy barátjának rendelte, aki nem adta át számára a vételárat. Azt hiszem ez mindent elmond a vevőről. Javaslom mindenki tartózkodjon a közös üzletektől!!!!!!!!
Másik fél: A vevővel tudattam a fizetésképtelenségem, illetve hgy emiatt elállnék a vásárlástól de ezek után is csak erőszakosan kötelezett a fizetésre! A legrosszabb ügyfelem valaha!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
169321.adarazs_v (1184) (Eladó)
Semleges
2007.09.02. 10:37:21
29419470
Én vártam !
Másik fél:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
46250.Slampixxx_v (355) (Eladó)
Pozitív
2007.05.11. 16:01:08
19600687
Minden rendben ment! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
514422.DÖRMIAPÓ (947) (Eladó)
Pozitív
2007.04.08. 17:56:53
23114236
Korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, fiatalember lesz, aki sokszor kikapcsolt telefonja miatt diszkrét időpontokban érhető csak utol. Szereti, ha hozzá igazodnak (de ez ugye nem feltétlen baj). Kevés Nap körüli utazást tett még, de majd kikupálódik. Ha venni szeretnék tőle, nagyon akarjam a portékát, s eladói visszahívását ne is reméljem. Ajánlom.
Másik fél: Telefonom egyszer sem volt kikapcsolva, sőt a vevőfél hívásai közül mindösszesen 3-at nem tudtam fogadni, mivel tanköteles vagyok, és amellett tanítok táncot! Annál inkább a vevőhöz kell igazodni, mert majdnem minden időpontot lemond a hírtelen támadt programjai miatt, illetve a megbeszélt időpont napján is késve jön, pénzváltási problémákkal! Nem meggyőződésem hogy a partnerek referenciájának a rontása a célja, viszont nagyon unszimpatikus a "hírtelen jött programok és az elhavazottsága miatt"!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
46250.Slampixxx_v (355) (Eladó)
Pozitív
2007.01.10. 18:23:33
17100125
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
46250.Slampixxx_v (355) (Eladó)
Semleges
2007.01.03. 19:59:37
16786349
Kedves, korrekt partner! Ajánlom!
Másik fél: Szintén...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MichaelSchumacher (210) (Vevő)
Pozitív
2007.01.03. 19:15:07
16637633
Szuper termék, baromi jó ár, remek eladó!!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fabugocsiga51 (179) (Vevő)
Pozitív
2006.12.19. 14:24:05
16636331
Az akcio sikeresen lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
46250.Slampixxx_v (355) (Eladó)
Pozitív
2006.11.27. 21:45:02
15419538
Szimpatikus partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
46250.Slampixxx_v (355) (Eladó)
Pozitív
2006.11.27. 21:45:02
15419461
Szimpatikus partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
129759.bengi1_a (162) (Eladó)
Semleges
2006.11.13. 20:02:23
14438409
A vevö nem ilyenre gondolt.
Másik fél: igazoltan szavazott!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mojlepque név találó és mindent elárul róla! Véleményem szerint ez olyan „üzletfél”, akinek valós szándéka, nem a tisztességes piaci normák betartása, hanem más piaci szereplők referenciájának pofátlanul szándékos rontása, negatív színben való feltüntetése. ÓVAKODJON MINDENKI TŐLE! Részemről örökös tiltólistára BANOLVA!
Másik fél: Az a legérdekesebb hogy maga milyen véleménnyem van rólam, amikor pont ön volt pofátlan, és enyhén szólva bunkó, a válasz e-mailje alapján.
Nem tudom ön mennyire jó üzletember itt a vaterán de egy biztos, hogy ön elfelejtheti örökre az én nevem, illetve én is az önét elfogom felejteni azonnal.
Másrészt nem állt szándékomban rontani a referenciákat, hanem édesapám óvakodott hogy én önnek eladjam a gépem! Ennyit önről!
538958.varga_szabolcs_a (265) (Eladó)
Semleges
2006.10.11. 20:51:05
13009634
Másik fél: nagyon korrekt ügyfél volt, annak ellenére hogy az adás-vétel nem történt meg
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
