9648817.pupak4 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
papajoe55_a (2443) (Eladó)
Negatív
2009.04.07. 20:29:10
591053423
Ne mondd,hogy inkorrekt vagyok!!!Ha elsőbbségit kérsz,azt is kell fizetni,mert én nem pótolom ki!Tanulj meg összeadni,mielőtt mást becsmérelsz!A postán nem lehet alkudozni,hogy olcsóbb legyen a feladási díj.Nem ajánlom a vevőt!!!
Másik fél: Én az elsőbbségi levél árát 185ft-ot,valamint a termék árát 590ft-ot küldtem el.A levél 130 ft-ért lett feladva.Akkor ki az inkorrekt?!Ja, és nem az 50 ft-ról van szó,de legyél boldog a bosszú negatívoddal.Nem ajánlom mint eladó!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vevő, szívesen ajánlom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10285703.kismasz (173) (Eladó)
Pozitív
2008.09.20. 19:36:54
439911181
Rendes korrekt gyors vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szaboszi1 (2437) (Eladó)
Pozitív
2008.09.19. 09:34:30
437433124
?**?** ? Maximálisan ++++++++?**?** ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors adás-vétel. Bátran ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Harmatcsepp (1431) (Eladó)
Pozitív
2008.01.28. 19:00:00
301152484
Korrekt, villámgyors üzletfél. Köszönöm a vásárlást. Őszintén ajánlom mindenkinek, bátran üzleteljetek vele! Elsőre profi :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
