971492.szidibaby (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő nem jött el a termékért, azt kívánta, hogy az általa megadott időben, helyen adjam át a terméket, mert neki más nem felel meg. A személyes oldalamon olvasható az átvétel minden lehetősége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden oké, köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hunkorodi_v (328) (Eladó)
Negatív
2012.04.04. 11:23:08
1438731808
A vevőnek elpostáztam a terméket, ő nem vette át, majd felajánlottam hogy egy másik címre elküldöm, de olyat nem tudott megadni. Három alkalmat ajánlottam fel, hogy a lakhelye fele járok és elviszem, de neki egyik alkalom sem volt jó, úgyhogy végül visszaküldtem a vevő kérésére a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek elpostáztam a terméket, ő nem vette át, majd felajánlottam hogy egy másik címre elküldöm, de olyat nem tudott megadni. 3 alkalmat ajánlottam fel, hogy a lakhelye fele járok és elviszem, de.MEGBÍZHATÓ, KEDVES VEVŐ, CSAKIS AJÁNLANI TUDOM!köszönöm a vásárlást, úton a csomag!Sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt vevő! Mindenkinek szívből ajánlom! Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
